Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Diriliş ve Yükseliş Destanı

15 Temmuz Milli İrade Derneğinin Adapazarı Şubesi tarafından “Milli İrade ile Diriliş ve Yükseliş destanı” adlı bir program düzenlendi.

21:18   |   06.01.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi

Programa Vali Ahmet Hamdi Nayır,15 Temmuz Mili İrade Derneği Genel Başkan Yardımcıları Yunus Zor, Sakarya Eski Emniyet Müdürü Osman Babadağ,15 Temmuz Camili Muhtarı Yunus Özçelik, Korucuk Mahalle Muhtarı Cüneyit Ulu, Sakarya Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Ör, Türk Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, 15 Temmuz Milli İrade Derneğinin Adapazarı Şubesi Yönetim kurulu Başkanı Necmi Baltaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Çeşitli Stk temsilcileri, Kamu kurumlarında çalışanlar ve 15 Temmuz Camili Mahalle sakinleri katıldı.

Tarihçi Yazar Mustafa Turan, "Türk Milleti 15 Temmuz gecesi vatanımız, demokrasimiz ve bağımsızlığımız için canlarını hiçe sayarak büyük bir kahramanlık destanı yazmıştır. Anneleriniz, babalarınız, ağabeyleriniz, ablalarınız ülkemizin yaşadığı en büyük ihanet girişimlerinden birini, ellerinde bayrakları, dillerinde duaları, mertlik ve cesaretleri ile hezimete uğratarak tarihe geçtiler. Ferdi olmaktan her zaman gurur duyacağınız bu millet, 15 Temmuz darbe girişimi karşısında tıpkı bin yıl önce Malazgirt'te, 7 asır önce Söğüt'te, 5 asır önce İstanbul'da, 1 asır önce Çanakkale'de, Dumlupınar'da olduğu gibi vatanına canı pahasına sahip çıktı" dedi.

Program sonrası Dernek Başkanı Necmi Baltaoğlu ve Vali Ahmet Hamdi Nayır Tarihçi Yazar Mustafa Turan'a Derneğin plaketini taktim ettiler.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 182475 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2084 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
07.01.2019 10:19
15 temmuz bile seçim malzemesi oldu hep ne zaman bırakcaniz bu işleri bilmem nedense seçim üstü çıkıyor bu tarz model ve hbrler.. birde siyasette hiç yok uğramamış ne kadar garip
Hasan
07.01.2019 09:35
15 temmuz bir hain gerici ayaklanma girişimidir.gericiler ordumuz ve milletimizin mukavemeti karşısında emellerini gerçekleştirememişlerdir .
Online Ziyaretçiler