Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 7 Ocak Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:37   |   07.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
SANCAK'A NASIL GÜVENECEĞİZ?

Dikbayır, özelleştirmenin sakıncalarından söz ederken, "Çözüm sürecinde biz gördük bunu. Ethem Sanka, TOMA'ların giydirmesini yaptı. Keleş mermeisi onları deldi. Elek gibi deldi, delinmemesi lazımdı. Biz orada şehit verdik. Bu adama nasıl güvenip tank yaptıracağız? Karnesi ortada. Mümkün değil" dedi.


Sakaryahalk
SON DÜZLÜK

AK Parti ile MHP yerel seçim öncesinde anlaştı. Bu anlaşmaya AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nden 'aday' gösterecek, MHP'de bu adayı destekleyecek. Peki ama 16 ilçede ne olacak! AK Parti ile MHP ayrı ayrı mı girecek, yoksa ileçler bazında herhangi bir paylaşım olacak mı! İşte bütün bu soruların cevabı en geç 13 Ocak günü yani bu Pazar günü belli olacak.


Yenisakarya
'PARMAKLA GÖSTERİLECEK'

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüce, "En önemli hedefimiz şehrimizi bölgemizde, ülkemizde tanınan, parmakla gösterilen bir kent haline getirmek" dedi.


Yenigün
SİYASETTE SON DURUM!

Sakarya'da Cumhur İttifakı'nda sadece Büyükşehir adayı belli olurken, Millet İttifakı'nda ise ilçeler bazında anlaşma sağlandı. Büyükşehir'de ise ortak aday çıakrma kapsamında henüz kesin bir açıklama olmadı.


Adapazarı Akşam Haberleri
'ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET'

31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce gazetemize özel açıklamalarda bulund. Yüce, "Önce millet önce memleket. Bizim milletimiz ve memleketimiz için hayallerimiz, yapacaklarımız var" dedi.


Adapostası
DUNLE YOLA ONAY ÇIKTI!

Ağva-Kandıra-Kaynarca duble yolu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı projeye 'ÇED olumlu kararı' verdi. Yeni yolun Kaynarca'dan 3 mahalleden kavşak noktası olacak.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 26647 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2753 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler