Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bu sefer 130 kişi... Katılım büyük oldu

Vali Ahmet Hamdi Nayır'ın 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle ilimizde çalışan gazetecilere verdiği kahvaltıya geniş katılım oldu ve yaklaşık 130 kişi katıldı bu sayı bir önceki yıl daha azdı..

17:18   |   10.01.2019
Haber Resmi

 MEDYABAR.COM - 

Vali  Ahmet Hamdi Nayır'ın  10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Adapazarı'nda bir restourantta çalışan gazeteciler için verdiği kahvaltıya bir önceki yıla göre geniş katılım oldu..
  İlimizdeki çeşitli basın kuruluşlarında görev yapanların katılımıyla gerçekleşen kahvaltıya yaklaşık 130 katılım olduğu öğrenildi.


Kahvaltının verildiği restaurantta  katılımın yoğun olması nedeniyle, Sakarya medyasının duayen isimleri yani meslek büyüklerinin yer bulmakta zorlandığı kahvaltıya bir önceki yıla oranla bu yıl katılımın fazla olduğu belirtildi


  Vali Nayır'ın habercilere ' İnsanımızı daha iyiye yönelterek bizler Sakaryamızın adının güzel haberlerle, olumlu haberler, örnek haberlerle duyurulmasını sağlamak' diye tavsiyede bulunduğu kahvaltıya çalışan gazetecilerin yanısıra resmi kuruluşların basın servislerinde çalışanlar, emekliler ve gazeteciliği ek iş yapanların da katıldığı  da dikkatlerden kaçmadı..


Günler öncesinde akreditasyonun yapıldığı yani katılımcıların  isimlerinin bildirildiği kahvaltıya katılanlara valilik ,üzerlerinde isimleri ve çalıştıkları basın kuruluşlarının yazıldığı daha önceden hazırlattığı cep ajandası da dağıttı.  Ancak bazı basın mensuplarının adları yazılı ajandalar kayboldu...

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 29439 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7603 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler