Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti ve MHP kurmaylarında sessizlik

Cumhur ittifakı yapan AK Parti ve MHP'de sürecin farklı noktalara çekilmemesi adına derin bir sessizlik hakim.

18:07   |   10.01.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Cumhur İttifakı yapan AK Parti'de adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklayacak.

Erdoğan açıklaması öncesinde adayların telefonla aranmasının an meselesi olduğu belirtilirken, MHP'nin de durumu netlik kazanacak.

Süreçle alakalı olarak görüşmeler devam ederken AK Parti ve MHP cephesinin ağzını bıçak açmıyor.

Cumhur İttifakıyla alakalı olarak iki partinin genel merkezinden yapılan, 'Dikkatli olun, sürece zarar verilmesine izin vermeyin' talimatı sonrasında Milletvekilleri ve il başkanları söylemlerine çok dikkat ediyor.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar'ın süreçle ilgili hassas davranması siyasi kulislerde en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 59491 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6817 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Rappers
11.01.2019 08:59
Benim anlamadığım bişi var biz referandum da koalisyonlar biticek çok başlılık kalkıcak diye sandıktan evet çıktı koalisyonun adı ne zaman ittifak oldu :):):) zaten iki partinin alt tabanı birbiri ile uyuşmuyor bu yüzden bu sessizlik sadece parti başkanları ısrarcı ne olursa olsun özellikle sakarya da beni gerektiği gibi İYİ bir vekilim var (eski akp seçmeni olarak)
Yasmin
11.01.2019 00:46
İttifak olayı,haksız bir rekabet getirecek belli. Erenler ilçesi umarım Mhp ye kalır. Yoksa vay halimize,Şenol Bey sonuna kadar hak ediyor o koltugu ve halkın sevgisini. #erenlericinmhp
siptor54
10.01.2019 20:14
İttifaka en uygun aday erenler belediyesi mhp başkan adayı Şenol dinç hocadır.. herzaman vurgusunu yaptığım bu saygın insan erenleri en iyi bilen kibir ego nedir bilmeyen halkın içinden ve halk adamı olan bir siyaset adamıdır her iki parti yöneticileri halkın sesine kulak vererek karar vermelerini vicdanlarına bırakıyorum biz halk olarak kefiliz sizde bizlere inanın..
Ayhan çelik
10.01.2019 19:46
4 kişilik MYK üyelerine kapalı zarflar verildi. Bazı ilçelerde adaylara Başkan değil Meclis üyeliğine aday çıkarın dendi. Akp ve MHP kendi adayları ile girmek için direndi. Hatta iki ilçe olacağına hiç olmasın diyerek dik duran MHP?ye teşekürler.son andaki değişime dikkat sürpriz olabilir.
Geyveli
10.01.2019 19:08
Ak parti geyvede yeniden Murat kaya yı yeniden aday gösterirse kaybetmeye mahkumdur Meclis üyeleri mücahitlikten mütahitliğe geçti
ErenlerMHPye
10.01.2019 18:46
Erenlerde MHP yi ve ŞENOL DİNÇ i destekliyoruz.Halkın talebini dinleyin ve Erenlerde MHP hiç olmadı kadar güçlü durumda.Her kesim tarafından desteklenen Şenol Dinç ortak aday olmalıdır.
Online Ziyaretçiler