Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İyi Parti Erdoğan sonrası açıklıyor

CHP ile ittifak yapan İyi Parti'nin Büyükşehir Belediyesine göstereceği aday merakla bekleniyor.

18:14   |   10.01.2019
Haber Resmi

Arifiye'de Vedat Kocacık, Hendek Ahmet Mercan,  Geyve'de Mehmet Kır, Sapanca'da Oya Arapoğlu  ve Adapazarı'nda Zafer Adalet gibi isimlerle  görüşme  halinde olduğu  ileri sürülen İyi Parti merakla beklenen adaylarını 13 Ocak Pazar gününden sonra açıklayacak.


İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'da AK Partinin adaylarını açıklamasının ardından, İyi Parti'nin açıklama yapacağını söyledi. İyi Parti'nin ilk seçimde bir milletvekili çıkarması,  yerel seçimler işaret dikkatlerin üzerine toplanmasına neden oldu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 59570 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4918 kere okundu
YORUMLAR 10 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
iyi partili
11.01.2019 15:20
Ali DÜNYA ile Enver TOÇOĞLU.Sakarya nın iki efsanesi.Biri Büyükşehir e , diğeri Sedivan a.Türkiye ve Sakarya İYİ ler ile İYİ olacak.Artık devran MİLLETİMİN devranı.Üstünlerin hukuku değiiiiiillllll.Hukukun üstünlüğüüüüüü esas olacak.(Hatırladınınız değil mi,söylenip,iktidara gelinip te yapılmayan bu söylemi)
ersin çoşkun
11.01.2019 13:18
İYİ Partinin izlediği yol doğru bir yoldur. Halen AKP 17 de 17 yapar diyenler neyin peşinde anlamış değilim. Genelde İYİ Partiyi eleştirenler koltuk bulamamış kişiler olduğuda aşirkar ortada. Sakaryada ilçelerin hali ortada, Büyükşehir belediye Türkiye'nin en borçlu 3. belediyesi. Adam gayırma, particiliğin en fazla olduğu il. Bu seçimde Akpye oy atan biri olarak İYİ Partiye oy atacağım. sadece ben değil birçok Akpli benim gibi. Ne tarımımız kaldı , nede sanayimiz. Esnafımız kan ağlıyor. Akp teşkilatları ve Belediye başkanları adam kayırıyor ve particilik üzerinden hareket ediyor. Mevcut akp başkanlarına oy yok. Seçim sonrası hak yerini bulacak. Akp yaptıklarının bedelini görecek. çaykuru ve ereneleri geri bırakan Ekrem yüceye oy yok.
Serdar
11.01.2019 12:04
Bu bir süreçtir, Bu süreci İYİ Parti İl başkanı Sakarya halkı için İYİ olacak en İYİ adayla tamamlayacağına inancım sonsuzdur. Amaç şahsi ihtiraslar, kişisel egolar değil ÜLKE menfaati VATAN menfaatidir.
iyi partili
11.01.2019 09:20
Allahın izni ile en az 5-7 belediyeyi alacağız.Bun a büyükşehir de dahil olmak üzere.ENVER AĞABEY göreve....
Mehmet Yıldız
11.01.2019 02:00
AK PARTİDEN BIKTIK ARTIK. KAÇ YILDA SAKARYAMIZA NE YAPMIŞLAR? 5 DK KAR YAĞDI OKULA GİDEMEDİ ÇOCUKLAR. BENİM OYUM BU SEÇİM İYİ PARTİ'YE.
İnanmam
11.01.2019 01:42
Sakarya da il yönetimini hatta ilçe yönetimini bile meclisten vekil yapıyorken. Vekilin güdümünde çıkılmıyorken, Hangi? Partiyle ittifak yaparsa yapsın, kimi aday çıkarırsa çıkarsın büyükşehir dahil 17 belediyenin birini dahi alamazlar. Kimse dengeleri bozarsınız diye bir söylemde bulunamaz. O kişi dengeleri kendisinin bozduğunu farkına varmalıdır. Hendek te Ahmet Mercan kim? Turgut Babaoğlunum yanında. Dp, nin yıllarca siyaset yapmamış Zafer Adalet kim? Kim? Oy verir. Üzülerek söylüyorum ki, AKP Sakarya da yine galip gelmiştir. Ama bunun mimarı AKP değildir. Mimarlarıda bellidir. Yine üzülerek söylüyorum ki İYİ PARTİ hüsrana uğrayıp, bu seçimden sonra baraj altı partisi olacaktır. Yazık genel merkeze, yazık Ablaya..
Serdivan
11.01.2019 00:47
Büyükşehire Sayın ALİ DÜNYA olma ihtimali yüksek inşaallah aday olur ve kazanır fakat iyi parti il başkanı nedense ALİ Beyi hiç istemiyor gibi davranıyor acaba kendi mi aday olmak istiyor, Serdivan Dr. Aydoğan Aslan olur inşaallah
İYİ NİN KÖTÜLERİ
10.01.2019 20:30
İYİ PARTİ İL YÖNETİMİ VE MİLLETVEKİLİ İSTEMESE DE BÜYÜKŞEHİR ADAYI ALİ DÜNYA OLACAK ! (hatta oldu mu yazsak) YAZIN KENARA....
Geyveli
10.01.2019 18:51
Geyve de Atilla Zeytinoğlu aday olacak
eski ülkücü
10.01.2019 18:36
bu isimleri aday yaparsanız ittifakta yaprsa mhp oy ları partinize kayar akpnin mutsuz seçmwnleri mhp iyi parti chp taba nı ile en az 5 ilçe alırsınız
Online Ziyaretçiler