Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 11 Ocak Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:56   |   11.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
YÜCE'DEN 5 ANA EKSENLİ PLAN!

AKP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 5 ana eksen, 10 alt eksen, 25 alt proje ve 25'in üzerinde de detay projeler olmak üzere bir eylem planı hazırladıklarını bildirdi.


Sakaryahalk
2019'DA İŞLEM TAMAM

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' nedeniyle dün basın mensuplarıyla buluştu. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Cumalı'nın 'Yarım kalan doğumevi inşaatında son durum nedir?' sorusu üzerine Vali Nayir, "İnce işi kalan hastanenin ihalesini alan ilgili firma bu yıl sonuna kadar inşaatı tamamlayacak" dedi.


Yenisakarya
ORTAK PAYDA SAKARYA

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentteki basın mensuplarıyla bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ortak paydanın Sakarya olduğunu söyledi.


YENİGÜN
'HATADAN DÖNÜLMELİ'

Harb-iş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilmesine karşı "Sadece Sakarya'da 50 bin imza toplandı. Destek verenlere teşekkür ediyorum. Hatadan dönülene kadar bizim mücadelemiz sürecek" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
ADA TRENİNE İKİ PROJE

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, vatandaşların Ada Treni konusundaki taleplerine karşılık iki proje üzerine çalıştıklarını açıkladı.


Adapostası
HAYDİ İNŞALLAH!

Basınla buluşan Vali Ahmet Hamdi Nayir, yapımı dört yıldır yılan hikayesine dönen yeni Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin bu yıl sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 60239 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1789 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler