Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başhekimden gazetecilere ziyaret...

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar ve beraberindekiler Akyazılı gazetecilere ziyarette bulundular.

17:32   |   11.01.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Akyazı'nın en başarılı kamu kurumu ünvanını elinde bulunduran, uyumlu ve başarılı çalışmaları ile Akyazı'da fark yaratan Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar beraberinde Başhekim yardımcısı Dr. Savaş Taşkıran, Hastane Müdürü Ayla Soylu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz ve olduğu halde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak amacıyla Yenigün Gazetesi Akyazı temsilcisi Salim Özyılmaz, Yenihaber Gazetesi temsilcisi Kenan Certel, Akyazı Net sahibi ve TV 264 Akyazı temsilcisi Alaattin Onur ile Akyazı Net Editörü ve TV 264 Muhabiri Davut Kaya'ya üzerinde nice yıllar yazan bir pasta ile bir ziyaret gerçekleştirdiler.


Ziyarette konuşan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, çalışma arkadaşlarımla birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü gönülden kutluyoruz.  Nice yıllara sağlıkla ulaşmanızı temenni ediyoruz dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü " Akyazı'da basın gerçekten birçok İl'de bile olmayan kadar güçlü. Güçlü basın Akyazı'nın sesini en güçlü şekilde duyurma adına büyük gayret gösteriyor.  Bu da Akyazı'ya olumlu olarak yansıyor. Bu anlamlı gününüzü bir kez daha tebrik ediyor ve başarılarınızın artarak devam etmesini yürekten istiyoruz"


Ziyaret edilen gazeteciler de yaptıkları ortak açıklamada Akyazı Devlet Hastanesinin Sakarya genelinde örnek gösterilecek bir hastane olduğunun altını çizerek,  bu unvana yakışıyorsunuz. Mevcut olan birlik ve beraberliğinizin daha da üst seviyelere çıkmasını arzuluyoruz. Sizin başarınız arttıkça Akyazılılar olarak bizlerin mutluluğu da o ölçüde artmaktadır dediler ve yapılan ziyaret için teşekkür ettiler.


Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 185352 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1742 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler