Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Akyazı Ülkü Ocağından “Mekke'nin Fethi” programı

Ülkü Ocakları Akyazı İlçe Başkanlığı, Mekke'nin Fethi münasebetiyle ilçe hizmet binasında Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi.

15:09   |   12.01.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Mekke'nin fethi semineri veren İlçe Müftüsü İzzet Şener  "Dünyada eşi benzeri görülmemiş önemli fetihler vardır. 3 tanesinin önemi daha büyüktür 1.si Mekke'nin fethi 2.si Anadolu'nun fethi ve 3.sü ise Peygamber efendimizin övgüsüne mahzar olan İstanbul'un fethidir. Geçmişe dönüp baktığımızda gerek Mekke'nin fethi olsun gerek ise şanlı ecdadımızın gerçekleştirdiği her fetih bir insanlık dersi niteliği taşımaktadır. İntikam gütmeyen kinden uzak İslamiyet'i yaşamak ve yaşatmak üzerine yapılmıştır. Zulmün haksızlığın karşısında her zaman dimdik ayakta durmanın önemine değinerek gençlerimizi bilgilendirmiştir." dedi.

Ülkü Ocakları Akyazı İlçe Başkanı İbrahim Çalıkoğlu  "Kuran-ı Kerim  tilavetine katılan Akyazı İlçe Müftüsü İzzet Şener'e ,MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli'ye ,MHP Akyazı ilçe yönetimi ve  Ali Şener Bayraktar'a teşekkür ederiz" dedi .
 

Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 59676 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1193 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
hakan Gür
12.01.2019 21:31
ALLAH tilavetinizi Kabul etsin Yanlız hadi bu Sene Mekkelilerin bile haberi yokken Fethi 1 Ocakta kutlamaya kalktınız Millet yedi Sandınızda Seneye aynı şeyi yapıp İnsanlara Kendinize Güldürmeyin İnsanların Dine olan İnancını Sarsıyosunuz Haberiniz olsun
Online Ziyaretçiler