Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kıratlı, Partimin Emrindeyim

Aday adaylığı süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Muhammet Kıratlı, “Aday adaylığım sürecinde şahsımdan desteklerini esirgemeyen siyasilerimize, partililerimize, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, çalışma arkadaşlarıma, basın mensuplarına ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

19:53   |   12.01.2019
Haber Resmi

Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kıratlı, belediye başkan adayı olarak Fevzi Kılıç'ın adının açıklanması sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Kıratlı, "Bizim davamızda küskünlük, kırgınlık diye bir şey söz konusu olamaz. Siyasete başladığım AK Parti'ye uzun yıllar hizmet etme niyetindeyim. Dün olduğu gibi bundan sonra da partimin emrindeyim. 31 Mart'a kadar kendimiz aday olmuş gibi çalışacak ve büyüğümüz Fevzi Kılıç'ın belediye başkanı seçilmesine yardımcı olacağız. Aday adaylığım sürecinde şahsımdan desteklerini esirgemeyen tüm siyasilerimize, partililerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, çalışma arkadaşlarıma, basın mensuplarına ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.


Kılıç'ın adaylığının Erenler için çok önemli olduğunu belirten Kıratlı, "Siyasi büyüğüm olan eski İl Başkanımız Fevzi Kılıç'a Erenler Belediye Başkan Adaylığının hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti'de uzun yıllar il başkanlığı yapmış ve rekorlara imza atmış olan başkan adayımızın ilçemize değer katacağını düşünüyorum. İnşallah 31 Mart gecesi Erenler yeni bir rekora imza atarak Fevzi Kılıç'ı Belediye Başkanlığına taşıyacaktır" dedi.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 178910 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2817 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
13.01.2019 09:27
M.KIRATLI MUHTAR OLMA ŞANSIN HALA VAR..ADAY OL,KİMBİLİR BELKİ SEÇİLİRSİN...MESELE KOLTUK İSE, (Kİ;ÖYLE) AL SANA KOLTUK...DURMAK YOK,YOL'A DEVAM....:)
Çağatay Gür
12.01.2019 22:05
Fevzi kazanabilecek mi erenlerde acaba ? Birde ne rekoru kırmış acaba merak ediyorum! Millet vekili sayısı düştü oy kaybetti son genel seçimde ayrıca atamayla il başkanı olmuştu bu mu rekorları?
Halkkent
12.01.2019 21:35
Anlamı : Beni belediyeye gene başkan yardımcısı yapın ben takılayım oralarda...
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok
12.01.2019 20:45
Sakin ol şampiyon dakka 1 gol 1 :)) Malum bu aralar hava yağmurlu yerlerde çok ıslak paspas çekmekle bitiremezsin bu kadar suyu ;)
Online Ziyaretçiler