Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Meteoroloji uyardı! Sakarya'ya kar geri geliyor...

Geçtiğimiz hafta şehrin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı ilimize geri geliyor.

23:11   |   12.01.2019
Haber Resmi

Sakarya'da geride bıraktığımız haftanın ilk iki gününde etkili olan kar yağışı ile birlikte soğuk hava dalgası yerini Orta Akdeniz üzerinden gelen ılık ve yağışlı havaya bırakmıştı.
İlimizde mevsim normalleri altında seyreden sıcaklığın artacağı belirtilirken Meteoroloji Genel Müdürlüğünün bugün internet sitesinden yayınladığı 5 günlük haritalı hava durumu tahminine göre Sakarya'ya kar yağışı ile birlikte soğuk hava geri geliyor.

 Yayınlanan 5 günlük haritalı tahmine göre yeni haftanın ilk günü olan 14 Ocak Pazartesi günü ilimizde hafif sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Yağışların aralıklarla yer yer kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Sıcaklığın yeni hafta 2 ila 4 derece artacağı belirtilirken  günün en yüksek sıcaklığı 10 derece olacağı belirtiliyor.

 SAKARYA'YA SALI GÜNÜ (15.01.2019)  KARLA KARIŞIK YAĞMUR YAĞACAK

Sakarya'ya 15 Ocak Salı günü kar yağışının geri geleceği tahmin ediliyor.

Kar yağışının karla karışık yağmur şeklinde olması beklenirken, 16 Ocak Çarşamba günü için için bölgemizde kar yağışı bekleniyor. Yağışların yüksek kesikmlerde etkili olacağı belirtilirken sıcaklıklarda gece -1 dereceye kadar düşecek..

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 68546 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 12096 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Kuzey
13.01.2019 01:34
Şu bizim meterolojiye bitiyorum ya Tank paletle uğraşacağınıza direk buraları özelleştirin 20000 kişi çalışıyor haybeden bir yığın para alıyolar Tek bir adam bırakın oda accuweaterdan kopyala yapıştır yapsın tamam vallahi daha net tutturuyorlar.hele bizim adapazarı meterolojisi klima yapmaktan bir haber bazen gidip bakıyorum kapı girişinde personelin hataları yazan tabloya doğrudan çok yanlışları var ÖZELLEŞTİRİN GİTSİN.
Online Ziyaretçiler