Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel Gazetelerde bugün...

Bugün 21 Ocak Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

10:17   |   21.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya

İŞÇİLER SÖZÜNÜ SÖYLEDİ!
Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, "Biz Altay Tankı'nın en güzelini bu fabrikalarda yapıyoruz. Yetki bizde olmalı, patron biz olalıyız, Türkiye Cumhuryeti olmalı" dedi.


Sakaryahalk

BU YOL YANLIŞ YOL

TÜRK İş Başkanı Ergün Atalay, Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilmesiyle ilgili olarak düzenlenen mitingde hükümete seslendi. Atalay, "Bu alana Türkiye'nin dört bir köşesindn gelen kardeşlerim var. Bu karda kışta köfte yemeye gelmediler. Buradan haykırmaya geldiler. "Bu yol yanlış bu yoldan vazgeçin" demeye geldiler. Türkiye'nin sesine kulak verin, yarın çk geç olur" dedi.


Yeni Sakarya

TANK PALET TEPKİSİ

Türk İş'e bağlı Harb İş Sendikası üyesi fabrika çalışanlarının katıımıyladüzenlenen mitingde, "Tank Palet Özelleştirilemez', Sakarya uyuma fabrikana sahip çık" sloganları atıldı.


Yenigün

PEŞKEŞE HAYIR

Adapazarı Gar Meyanı'nda özelleşmeye karşı düzenlenen mitingte Türk İş Başkanı Ergün Atalay,"Mücadelemiz vatana, millete sahip çıkma mücadelesidir" derkeni işçiler ise "Peşkeşe hayır! diye haykırdılar.


Adapazarı Akşam Haberleri

FABRİKA YOKSA OY YOK!
Türk İş tarafından düzenlenen Tank Palet mitingi Adapazarı Gar Meydanı'nda on binlerce işçi ve vatandaşın katılımı ile gerçekleşti. Mitingde konuşan Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerini de hatırlattı. Atalay, meydanı dolduran işçive vatandaşları oy istemeye gelen adayları uyarmaları konusunda da tembihledi.


Adapostası

"YANLIŞTAN VAZGEÇİN"

Türk İş tarafından düzenenen Tank Palet mitingi Adapazarı Gar Meydanı'nda on binlerce işçi ve vatandaşın katılımı ile gerçekleşti. Mitingde konuşan Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, "Bu yol yanlış bu yoldan vazgeçin" diyerek hükümeti uyardı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 18935 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2182 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler