Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 22 Ocak Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:25   |   22.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
İTTİFAKTA KUTUPLAŞMA

CHP-İYİ Parti güçbirliğinde hedeflenenin aksine hızla kutuplaşmaya gidiliyor. İYİ Parti'nin ısrar ettiği Serdivan'da CHP adayı Kazan, 'Geriye dönüş yok' mesajı yayımladı.


Sakaryahalk
SAHİPSİZ ESNAF!

Hem şehrin göbeğinde, hem de esnafın kalesi olan Katlı Pazar Yeri'nin dibinde birileri Adapazarı Tren Garı'nı 10 günlüğüne kiralıyor. Panayırı aratmayan bu görüntü karşısında SATSO bile basın açıklaması yaparken, esnafın başı SESOB Başkanı Hasan Alişan sosyal medya hesabından bu yaşananlara tepki gösteriyor.


Yenisakarya
BAŞARI AYRINTIDA GİZLİ

Vali Ahmet Hamdi Nayir, KYK 4.Tematik Kış Kampına katılan gençlere hitaben; "Mükemmelik için detaylara bakmak lazım, başarılar ayrıntılarda gizlidir. Tecrübe insanlığın ortak mirasıdır ve herkes o tecrübeden istifade etmek zorundadır" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
TUVALET BİLE YAPAMADILAR

Engelli bireyler yerel seçimler öncesinde başkan adaylarından neler beklediklerini Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi'ne anlattılar. 'Engelsiz şehir' sloganlarını şimdiye kadar çok duyduklarını ancak şehirde engelliler için bir tuvalet bile yapılmadığına dikkat çeken engelliler, "Sorunlarımızı anlamayan adaylara oy yok" dediler.


Adapostası
ESKİ HAL ESNAFI FERYAT EDİYOR!

Arifiye-Aşağıkirazca'da dün hizmete açılan yeni Sebze-Meyve Hali sorunları da beraberinde getirdi. Eski Hal esnafı, yeni hale geçiş için istenen yüksek hava parası ve kira ücretine isyan etti.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 197881 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2053 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler