Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 23 Ocak Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:30   |   23.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya

AKP MANİFESTO BEKLİYOR!

AKP, Sakarya'daki seçim kampanyasını Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Ocak'ta yerel yönetimlere ilişkin manifestoyu açıklamasının ardından başlatacak.


Yeni Sakarya

HİZMETE TALİBİZ

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kader gayrete aşıktır. Bizim tek gayemiz, tek düşüncemiz, tek derdimiz milletimize hizmettir" dedi.


Sakaryahalk

HE AKTARDAĞAN HEE
Adapazarı Tren Garı'nda kurulan tezgahlara bu kentte esnafın başı olan SESOB Başkanı Hasan Alişan sosyal medya hesabından tepki gösterir. Gıda, zabıta ve diğer ekipler ise tezgahlarını 3 gün sonra lütfedip denetler. Bakkaların başı ise 4 gün sonra ' Bu son bulsun' der. Arkadaşlar keşke zahmet etmeseydiniz. Sözleşme gereği adamlar 5 gün sonra zaten gidiyor.


Yenigün

İTTİFAKTA SIKINTI!

CHP ile İYİ Parti'nin oluşturduğu 'Millet İttifakı'nda bazı ilçelerdeki belediye başkan adaylıklarına yönelik yaşanan sıkıntı giderek büyümeye başladı. Bu gidişle ittifakın Sakarya'da bozulabileceği belirtiliyor.


Adapazarı Akşam Haberleri

'SÖZ NAMUSTUR'

Emeklilikte yaşa takılan vatandaşlarla bir araya gelen Ümit Dikbayır, AK Parti'ye sert sözlerle yüklendi. Dikbayır, "Bir partinin programı, onun namusudur. Adam olun da sözünüzü tutun" dedi.


Adapostası

FUARA DEVAM

SESOB, SATSO ve esnafın günlerdir süren tepkilerine rağmen Adapazarı Gar binasını pazar yerine çeviren fuar alanı 10 gün daha açık kalacak. Tepki ise giderek büyüyor.


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 19084 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2364 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler