Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ekonomi ve siyasette kuşak değişimi var

SATSO Başkan Yardımcısı iş adamı Cem Gün, TV264'te yayınlanan Ekonomi Pusulası programında Sakarya'nın ticaretini, hizmetlerini ve geleceğe dair projeleri konuştu

12:39   |   23.01.2019
Haber Resmi
 
Sakarya'da iş dünyasının yakından takip ettiği kentin ilk uydu kanalı TV264'te yayınlanan Ekonomi Pusulası programının bu haftaki konuğu SATSO Başkan Yardımcısı iş adamı Cem Gün oldu.
 
Gazeteci Aziz Güvener'in moderatörlüğünü yaptığı kentin ekonomi programında konuşan Cem Gün, Sakarya'nın ticaretini ve sorunlarını konuştu.
 
Ekonomide kuşak değişimi
 
Kentin geleceğine dair yapılan projeleri değerlendiren iş adamı Gün, ekonomide bir kuşak değişimi yaşandığını belirterek, "Bir kuşak değişimi var. 55 doğumlu ve 70 doğumlular arasında bir kuşak vardı. Şimdi 70 ve 85 arası bir kuşak var biz geliyoruz. Ekonomide dernek ve siyasette bu böyle. Mesela Ak Parti'nin yeni il başkanı Yunus Tever bizim meclis üyemiz. Bundan çok büyük memnuniyet duyduk. Önemli bir görevde, icra makamında. Herkesin her yerde olma gibi bir durumu yok, başarılı arkadaşlarımız var. Ben siyaseti asla düşünmüyorum. Kesinlikle girmeyi düşünmüyorum. Önümüzdeki seçim Sakarya'ya yön verecek bir seçim. Bu genç değişimin de halkımız tarafından da olumlu karşılanacağını düşünüyorum." dedi. 
 
Sakaryaspor ekip işi
 
Güvener'in "Sakaryaspor'a kulüp başkanı olmayı düşünür müsünüz?" sorusunu yanıtlayan Gün şöyle dedi: "Bu işlere ekip işi olarak bakıyorum, ben olmuşum başkası olmuş önemli değil benim için. Ben Sakaryaspor için faydalı olacak isimlerin her zaman yanında oldum ve olacağım. Böyle bir hevesim beklentim hakikaten yok. Sakaryaspor başkanlık gömleği ateşten gömlek. Başkan olmak için türlü sebepler öne sürenler olabilir ama biz olmamak için sebepler sunuyoruz. Hiç bir görevi şimdiye kadar kendim talep etmedim. Bu görevler hep bizden talep edildi. Başkanlık yapacak benden önce o kadar değerli insanlar var ki bize sıra gelmez. Böyle bir talep olursa da, hiç bir zaman elimiz taşın altına koymaktan çekinmeyiz."
 
Cem Gün, programa konuk olan her isim gibi bir hatıra bırakarak Aziz Güvener'i tespih ediye etti.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 18760 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3499 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler