Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 25 Ocak Cuma. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:16   |   25.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
SİYASETÇİLERE PAZAR DAVETİ

Sebze ve meyve fiyatları el yakıyor. Kış sebzeleri ıspanak ve pırasa bile 6 liraya satılıyor. Burnundan soluyan vatandaş siyasetçileri pazara davet ediyor.


Sakaryahalk
SOHBET BAHANE FUAR ŞAHANE

Adapazarı Tren Garı'nda fuar adı altında kurulan tezgahlara vatandaş, esnaf ve yerel basın tepki göstere dursun, o tezgahları gara 'Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı' adı altında 10 günlüğüne kiralayarak kurduran Engelsiz Yaşam Federasyonu Genel Başkanı Bülent Kapu'nun ilimizdeki üst düzey ziyaret ve temasları aralıksız sürüyor.


Yenisakarya
KÖRDÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR

Millet İttifakı'nı oluşturan İYİ Parti ve CHP'nin ilçe adayları bugün imzalanacak olan mütabakat metni ile kesinlik kazanacak. Hangi partinin hangi ilçede aday çıkaracağı hususunda son kararı iki partinin genel başkanı verecek.


Adapazarı Akşam Haberleri
'CUMHUR' SAHADA 'MİLLET' MNEREDE?

Cumhur İttifakının adatları 13 Ocak tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Adaylar açıklandıktan hemen sonra çalışmalarına başlarken seçime 75 gün kalmasına rağmen Millet İttifakı'nın ilçe adaylarının bir çoğu henğz belirlenmedi.


Yenigün
DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR!

Millet İttifakı'nda CHP'nin aday çıkardığı Serdivan ve Karasu'da, İYİ Parti'nin seçime girmesi için tabandan gelen baskı Genel Merkez'e taşındı. CHP ve İYİ Parti Genel Merkezleri yaşanan düğümü çözüp ittifakın adaylarını kısa sürede netleştirecekler.


Adapostası
MÜFETTİŞLER DENETİMDE!

İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin, seçim öncesi belediyelerde idari ve mali denetime başladığı iddia edildi. İlk etapta ise AK Parti'nin yeni aday gösterdiği belediyeler var.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 19551 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1736 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler