Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 28 Ocak Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:27   |   28.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
VEKİLLİĞE HİÇ MERAKIM YOK

Sofuoğlu, Soru Yağmuru'nda samimi açıklamalarda bulundu. Siyaseti hiç bilmediğini ve kendisine yabancı olduğunu anlatan Sofuoğlu, 4 yıl bittiğinde vekilliği tekrar düşünmediğini söyledi.


Sakaryahalk
PROJELERİ GÖRELİM

Tamamı olmasa da adayların büyük bir kısmı açıklandı. Açıklanan adaylar sahada çalışmaya başladı. Sahadaki adaylar her gün seçmene 'Oyunu bana ver' diyor ama seçmende 'Önce projelerinizi bir görelim' diyor.


Yenisakarya
SİYASET ISINIYOR

Yerel seçimlere iki ay gibi bir süre kalırken partiler adaylarını büyük ölçüde belirledi. Esnaf ve STK ziyaretlerine ağırlık veren adaylar vatandaşlarla da bulışarak siyasi arenayı ısıtmaya başladı.


Adapazarı Akşam Haberleri
'SIKINTIDAN KANSER OLDUM'

Hendek'te yaşayan 64 yaşındaki 3 çocuk babası Muzaffer Özkılınç emekli olduktan 5 gün sonra tekrar işe çağırıldı. Hendek Belediyesine ait HİMPAŞ isimli şirkette 54 ay boyunca şoförlük yapmaya devam eden Özkılınç SGK'dan kendisine gelen cezayla şok oldu.


Yenigün
'HİZMET ETTİK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı muhtarları ile bir araya geldiği toplantıda, hep birlikte uyum içinde çalıştıklarını belirterek, "Şehrimize en güzel şekilde hizmet ettik" dedi.


Adapostası
SIRA PROJELERDE

AK Parti'den sonra Millet İttifakının iki partisi CHP ve İYİ Parti'de de adaylar büyük ölçüde belli oldu. Artık adaylardan Sakarya için anlatacakları projeler bekleniyor.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 19017 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1822 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler