Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 30 Ocak Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:24   |   30.01.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
TÜRK-İŞ'TEN SEÇİM PAKETİ

Türk-İş' bağlı sendikaların şube başkanları, 31 Mart yerel seçimlerinden ve seçilecek başkanlardan Sakarya adına beklentilerini sıraladıkları bir bildiri yayımladı.


Yenisakarya
TREN HEMEN GELSİN

Türk İş'e bağlı sendika şube başkanları belediye başkan adaylarıyla talep ve görüşlerini paylaştı. Yapılan açıklamada, "Adapazarı-İstanbul ekspresi şehir merkezinden olmak üzere seferlerine başlamalıdır. Geçitlere görevli konulmak suretiyle ekspres faaliyetine başlayabilir" denildi.


Sakaryahalk
ONUN ARABASI VAR ÖZEL Mİ ÖZEL

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önüne hasta getiren vatandaşa 'Hastanızı çabuk indirin ve yolu açın.Burası acil servis önü' diyenler acil girişine park eden zengin sürücünün mersosunun arkasına plastik huni bile koyuyor. Yine sokaklarda vatandaşa kök söktüren zabıta ise nedense kaldırıma park eden '06 AKP ..' plakalı lüks aracının yanından bile geçemiyor.


Adapazarı Akşam Haberleri
ADAYLARA ÜLTİMATOM

Türk İş'e bağlı sendikların Sakarya Şubesi başkanları yerel seçimlerde yarışacak başkan adaylarından beklentilerini sıraladı.


Yenigün
OLACAK GİBİ DEĞİL!

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde bir hafta önce peşi sıra gerçekleşen doğumlar sonrasında bebeklerin ailelerine teslimi esnasında iki bebek karıştı. Bir hafta sonra ailelerden birinin durumu fark etmesi üzerine bebekler polisinde araya girmesiyle değiştirildi.


Adapostası
BAKAN'A RADİKAL ÖNERİ

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'nin aktıldığı toplantıda konuşan Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı radikal bir söylemle tarım profesyonelleşmeli şeklinde konuştu.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 18856 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1427 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler