Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

‘Akyazı için sözümüz senettir'

Çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş ilçenin mevcut yönetimle çok fazla zaman kaybettiğine işaret ederek, “Göreve geldiğimizde çok farklı bir Akyazı'ya şahit olacaksınız. 1 Nisan'dan sonra ilçe halkı rahat bir nefes alacak” dedi.

10:39   |   04.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Saadet Partisi (SP) Akyazı Belediye Başkanı Selman Demirtaş, ilçedeki ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor. Demirtaş, İlçeye bağlı Taşağıl (Kayabaşı) ve Güzlek mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Sohbet esnasında vatandaşların çeşitli sorularını da yanıtlayan Demirtaş, yeni bir Akyazı kurmak için kendisinin ve ekibinin hazır olduğunu belirterek "Önceliğimiz Akyazı" dedi.


AKYAZI ZAMAN KAYBETTİ

Akyazı'nın son 17 yılda çok fazla zaman kaybettiğine dikkat çeken Selman Demirtaş; bu zaman zarfında mevcut yönetimin israf içinde hareket ettiğini, yatırımdan uzak ve liyakatsiz bir yönetim sergilediğini söyledi. Demirtaş, "İnşallah göreve geldiğimizde hizmet odaklı, vizyoner bir bakış açısıyla Akyazı halkın karşısına çıkacağız. Vatandaşı öteleyen değil, önceliği vatandaşa veren bir düşünce sistemiyle hareket edeceğiz" dedi.


SÖZ VERDİK Mİ YAPARIZ

Efsane belediyeciliği yeniden Akyazı'ya kazandıracaklarını belirten Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan adayı Selman Demirtaş şöyle devam etti: Bizim belediyeciliğimizde bolluk var, bereket var, dürüstlük var, liyakat var..Söz verildi mi onun peşinden koşmak var. Kısacası halkın ne ihtiyacı varsa onun yolundan gitmek var.


BİRÇOK PROJEMİZ VAR

Akyazı'nın potansiyelini biliyoruz ve onun için birçok proje hazırladık. İnşallah göreve geldiğimizde inşallah bunları tek tek hayata geçireceğiz. Bizler bazıları gibi boş vaatlerde bulunmuyoruz. Yapacağımız şeyleri söylüyoruz. Akyazı için sözümüz senettir. Allah'ın izniyle ilçe halkı 1 Nisan'dan sonra rahat bir nefes alacak"   
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 74741 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2159 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sevgi baş
04.02.2019 14:33
Bu adam kazanır inşallah. Artık yeter.
Online Ziyaretçiler