Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Adapazarı Din Görevlileri Derneğinden 'Meşk Gecesi'

Adapazarı Din Görevlileri Yardımlaşma Derneğince, din görevlileri arasındaki birlik ve beraberliğin gelişmesi amacıyla 'Meşk Gecesi' programı düzenlendi.

13:43   |   07.02.2019
Haber Resmi


Adapazarı Din Görevlileri Derneğince Adapazarı İlçe Müftülüğü din görevlileri lokalinde 'Meşk Gecesi' etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe dernek üyeleri ve din görevlileri katılım gösterdi. Din görevlileri arasındaki birlik, beraberliğin pekişmesi, dayanışma ve kaynaşmanın güçlenmesi amacıyla düzenlenen program yapılan dualarla son buldu. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 108591 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2090 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Murat söyler
09.02.2019 15:12
15-20 dakika önce veya sonra mihrap ta olsanızda meleklerle cemaat meşk etse. Sokakta ahlak ve maneviyat DİP YAPMIŞ.. Ne mücadeleniz var. Camide kısık ses siniz. Cemiyet lerde bülbül... Tebliğ ve İrşad ı kim yapacak... Örnek olmak zorundadır bu mesleği seçmenler... Müftüler ayda kaç cami denetliyor.. Ölüm ve hesap onlara yok mu? Kısaca hizmet yetersiz.. Maaşlar helal mi. Bu her çalışan için geçerli.
Ne önemi varki
08.02.2019 11:06
Çok calistiniz ya meşk yaptınız. Biriniz de çıkıp deyin nedir bu çocuk istismarı, neden bu kadın ölümleri, niye bu devlet malı yağmalanıyor. Günahtır deyin. Ekstra birşey değil bu işinizi yapın. Mevlam öbür dünyada ilk size sorsun bu hesapları. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.
Online Ziyaretçiler