Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Babaoğlu'ndan gençlere ve kadınlara müjde

İlçe merkezi Soğuksu, Hacıkışla ve Turanlar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, gençler ve kadınlara özel projeleri anlattı ve esnafın önemine değinerek, “Biz esnafımızdan tarafız” dedi

11:59   |   08.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi

Seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu gün boyu sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçe merkezinde esnaflarla buluşan Babaoğlu, daha sonra akşam programında ise Soğuksu ve Hacıkışla Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Babaoğlu, daha sonra Turanlar Mahallesinde roman vatandaşların cemiyetine katılarak coşkularına ortak oldu, onlarla birlikte oynadı.


GENÇLERE ÖZEL 
Ziyaretlerinde tüm Hendeklilere projelerini ve düşüncelerini anlatarak yetki isteyen Babaoğlu, "Hendek gençliğine çok büyük önem veriyoruz. Gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri, yaşadıkları ilçede yeni fırsatları yakalayabilmeleri, kültür, sosyal ve spor aktivitelerinin yoğun olması gerekiyor. Hendek gençliği için bu anlamda çok özel projelerimiz var" dedi. 


KADINLARA ÖZEL 
Babaoğlu ardından ev hanımlarının sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın bir parçası olacağını söyledi. Başkan adayı Turgut Babaoğlu, "Kadınlarımız, analarımız... Toplumumuzun can damarı olan kadınlarımız ekonomik hayata dahil olsun istiyoruz. Ev ekonomisine katkı sunmak isteyen kadınlarımız acaba ben ne yapabilirim diye düşünmeyecek" ifadelerine yer verdi. 


ESNAFLAR 
Sakarya'nın esnaf kenti olduğuna dikkat çeken Babaoğlu, "Bizim Hendek esnafımız çok cefakar ve vefakardır. Kendi nam ve hesabına çalışarak istihdam sağlayan, bu ülkeye vergi ödeyen, SGK primi ödeyerek katma değer sağlayan esnafımız, Hendek ekonomisinin dinamosudur. Devlet esnaf ve sanatkarını korur kollar. Bu anayasa da var. Biz esnafımızdan yana taraf olacağız" dedi. 


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 18836 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2766 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
cengiz hasandağ
14.02.2019 17:19
Yorumlara bakıyorum da hiç kimse yapılan haberi okumamış yada okuduğu üzerine düşünmemiş. Arkadaşlar bu haberde kadınlar diyor,gençler diyor,esnaf diyor. Allah aşkına bu ?Turgut Babaoğlu ? ne diyor. Bir bakar mısınız? Neden projelerle,kişilikle,duruşla ilgilenmiyorsunuz? Hendekliler neden bu adama ?Bizim Turgut? diyor. Liyakati var mı? Seçimler yaklaştı diye mi halkın içinde? Yoksa yıllardır halkla iç içe mi? Samimiyetinden şüpheniz varsa deliliniz ne?
DERMAN SERDENİZ
14.02.2019 17:10
CEZMİ BEY BELKİ ŞU İSİMLERİ UNUTMUŞSUNUZDUR. Abdullah Gül: Abdüllatif Şener: Murat Başesgioğlu: Erkan Mumcu: Sami Güçlü: Hüseyin Çelik: Yaşar Yakış: Bülent Arınç: İKİ DAKİKADA AKLIMA GELEN İSİMLER.NE DERSİNİZ ?
Cezmi
09.02.2019 00:49
Hiçbir akpartili kardeşimiz davasını sizin gibi satmaz!!
KAZİMİYE BİRLİK
08.02.2019 16:21
tabiki bu seçimin galibi hendek te bizim turgut olacak kazimiye köyünden 600-700 oy çıkaracak.hendek yönetim görecek yönetim..
hendekli
08.02.2019 14:26
GERÇEK AK PARTİLİ ASLA BAŞKA BİR ADAYA OY VERMEZ BEN AK PARETİLİYİM DEYİPTE BU SEFER BİZİM TURGUT DİYEN ARKADAŞIM BENCE SEN MHP LİSİN ÇÜNKÜ OY VERECEĞİN KİŞİDE AYNI DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN BÜYÜKBİRLİKTEN ADAY ŞEKİL ADA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ BİZ AK PARTİLİLER ASLA DAVAMIZDAN VAZ GEÇMEYİZ BİZİM ÜZERİMİZDEN PRİM YAPAMAZSINIZ
mehmet acar
08.02.2019 13:56
Ak partiliyim ama bu sefer oyum Bizim Turgut'a.. Her zaman duruş sahibi insanları, istişare yaparak yola çıkan, çıktığı yoldanda dönmeyen Turgut kardeşim oyum sana, mecliste partime.
hasan
08.02.2019 12:41
Hendek'te sevilen simalardan biri olan Turgut Babaoğlu gerçekten iyi bir insan bence hendeği gerçekten daha güzel bir yer haline getirebilcek bir kişi ayrıca halkla hep iç içe iyi günde ve kötü gününüzde hep yanınızda o yüzden benim oyum Turgut Babaoğluna.
Meryem
08.02.2019 12:35
Turgut Babaoğlu, içi dışı bir bir insan olduğu için Bizim Turgut diyoruz.
Online Ziyaretçiler