Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Saadet Partisi'nden Kaynarca için sürpriz aday!

Kaynarca halkının yakından tanıdığı ve ilçede sevilen bir isim olan Saadet Partisi Kaynarca Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakar çalışmalara hızlı başladı. İlçeyi ayağa kaldırmanın zamanı geldiğini belirten Çakar, “Kaynarca'nın kalkınması için reçete bizde” dedi.

12:33   |   08.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi


Saadet Partisi'nde (SP) adaylar çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürürken, Kaynarca'dan ise sürpriz bir isim aday oldu. Kaynarca Ziraat Odası Başkanlığından istifa eden İbrahim Çakar Saadet Partisi Kaynarca Belediyesi Başkan Adayı oldu. Çakar'ın rozetini ise Fahrettin Bay taktı. 


BİR ARAYA GELİYORUZ 
Kaynarca'nın sorunlarını çok iyi bilen bir isim olan İbrahim Çakar'ın adaylığı, ilçede büyük sevinçle karşılandı. İlçede tüm kesimlerle sürekli bir araya geldiklerini söyleyen Çakar, "Adaylığım partime ve Kaynarcamıza hayırlı olsun. İlçemiz son 10 yılda hiçbir gelişme ve ilerleme kaydetmedi. Diğer ilçelerden çok geride kaldık. Tüm vatandaşların ortak görüşü bu şekilde" dedi. 


ÇOK GERİ KALDI 
Kaynarca'yı yeniden ayağa kaldırmak için yola koyulduklarını belirten Çakar, "Ne sanayide ilerleyebildik ne de sosyal yaşamda. İlçemizin hak ettiği yere gelebilmesi için yapacaklarımız planlar hazır. Biz de hazırız. Kaynarca vatandaşlarımız bizlere teveccüh gösterdiklerinde ilçemizin kalkınması için derhal çalışmalara başlayacağız" diye konuştu. 


SAADET ELİ DEĞMELİ
Başkan Adayı Çakar şöyle konuştu: Kaynarcalı vatandaşlarımız ve ilçedeki STK'larla sık sık bir araya gelip sorunları ve bunun karşısında çözüm önerileri sunuyoruz. Sadece seçim zamanı değil, göreve geldiğimizde de bu kaynaşma ve ortak akıl çalışmalarımız devam edecek. Kaynarca ilçemize artık Saadet elinin değme zamanı gelmiştir. Bu ilçeyi kalkındıracak reçete sadece bizde mevcut"  
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 197356 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3814 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
MUTLU BERK EMİROĞLUI
09.02.2019 21:11
AKP NİN HEMEN HEMEN BÜTÜN ADAYLARINI KARDENİZ KÖKENLİ OLMASI TESADÜF DEĞİLDİR.ŞIK OLMAMIŞTIR. BU ALİ İHSAN BEY VE ONA GFÜVENEN AKP YÖNETİCİLERİNİN YANLIŞIDIR. ÇÖKÜŞÜ HIZLANDIRACAKTIR. BU VEKİLİN NE SAKARYAYA BÜYÜK BİR HİZMETİ NEDE OLAĞAN ÜSTÜ BİR LİYAKİ EHLİYETİ VARDIR.SEÇMEN BUNU CEVAPSIZ BIRAKMAZ. KAYNARCADA KARADENİZE YAKINDIR.KARDENİZLİ SAYILIR.MANAVIN TEPKİSİ AKPNİN VEKİLİNEDİR.KARDENİZLİLER KARDEŞLERİMİZDİR. Lokmayı paylaştığımızdır.
Yusuf ÇAĞRI
09.02.2019 12:36
MANAV UYANACAK ARTIK...SİYASET ARENASINDA YUMRUĞUNU MASAYA VURACAK...
Türk Sakarya
09.02.2019 00:03
Allah utandırmasın, Allah yardım etsin. Hayırlı olsun kardeşime.
Koyu manav
08.02.2019 20:21
Adam gibi adam manavlar bir tulum çıkartsın artık Kaynarca bir hizmet görsün yeter hep laz köyleri hizmet aldı bu güne kadar bazı kendini bilmez siyasetçiler manavları küçük düşürdüler sanki başkanlığı kazandılar sonuna kadar İbrahim bey?in destekçisiyim
SACİD ALP DURUSOY
08.02.2019 17:03
Manavlar birliği pek beceremez diyenlere İNAT. Manav muhacir birbirini çekemez derler ya hani....ama asla ırkçı değiliz...manav herkesi sevmiş bağrına basmıştır...TÜM İLÇELERDE KARADENİZ KÖKENLİLERİ ADAY GÖSTEREN ALİ İHSANA DERS İÇİN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUKLA İNŞALLLAH KARDEŞİMŞZ MÜHRÜ TESLİM ALACAKTIR.
ÖZCAN
08.02.2019 15:53
Manavalar Birleşsin ve gerçek gücün çoğunluğun kimde olduğunu göstersin.
Cuneyt arman
08.02.2019 14:57
Haydi gaynarcalilar göreyim sizi
ENGİN BOZTAŞ
08.02.2019 14:28
KAYNARCA İÇİN HAYIRLI OLSUN ADAM GİBİ ADAM DIR MANAVLAR BİRLİK OLSUN GERÇEK KAYNARCALI YI YALNIZ BIRAKMASINLAR
Online Ziyaretçiler