Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kolip, 'Seçimi biz kazanacağız, Sakarya kazanacak'

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr Cihan Kolip, İYİ Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan ile birlikte Hendek'te esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

14:05   |   08.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

İYİ Parti Hendek Teşkilat üyeleri ile de bir araya gelen Uzm. Dr. Kolip, seçimi kazanacaklarını ve Sakarya'da yepyeni bir dönem başlayacağını

söyledi.


Sakaryalılar gidişattan memnun değil

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, seçimi kazanacaklarından şüpheleri olmadığını söyledi. Hendek'te parti teşkilatı, vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelen Uzm. Dr. Ciha Kolip, Sakarya'nın her köşesinden büyük sorun yumakları ile karşılaştıkları, Sakarya'nın ülkenin ve özellikle de Sakarya'nın gidişatlarından memnun olmadıklarını söyledi.


Büyük bir teveccüh var

Uzm.Dr.Cihan Kolip, "Gece gündüz hemşehrilerimiz ile birlikteyiz. Bunu bizim söylememiz pek doğru olmaz ama büyük bir teveccüh ile karşılanıyoruz. Yanımıza gelip sessizce 'Sizi destekliyoruz' diyen binlerce insan oluyor. Allah'ın izniyle biz bu seçimi kazanacağız. Sakarya'da yepyeni bir dönemi başlatacağız. Ve bize umut bağlayan hemşehrilerimizi asla mahcup etmeyeceğiz" dedi.


Arkadaşlara teşekkür edeceğiz

Sakarya'da görev yapan Belediye Başkanlarına da teşekkür edeceklerini ifade eden Uzm.Dr.Cihan Kolip, "Onlar da tabiî ki bir şeyler yapmak istediler. Ama olmadı. Çünkü yönetim kalıpları, anlayışlarının bugün karşılığı yok. 25 senedir yapılanlar da ortada. Verilmeyen hizmetler, verilmeyecek olanların teminatıdır diyor hemşehrilerimiz. Bu arkadaşlara teşekkür edeceğiz. 25 sene boyunca onların yaptıkları yanlışlardan bizler ders çıkararak, şehrimizi örnek bir yönetim anlayışıyla yöneteceğiz" şeklinde konuştu.


Liyakatli ekip ile yöneteceğiz

Peygamber Efendimizin en güzel öğütlerinden birinin 'İşi ehline veriniz' olduğunu ve bunun kamusal hizmet yapan tüm kurumlarda olmazsa olmazların başında gelmesi gerektiğini ifade eden Uzm.Dr. Cihan Kolip sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizler işi ehline vereceğiz. Sakarya'da yönetim kadrolarında liyakatin esas olduğunu bir dönem başlayacak. Onun akrabası, bunun kardeşi, partinin adamı, filancanın yakını devri sona erecek. O zaman hizmet nasıl olacakmış herkes görecek."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19015 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2004 kere okundu
YORUMLAR 10 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Fesleyen Ahmet
10.02.2019 01:29
Sen adam mısın fesli Kadir?Hala onları savunuyor musun sırtlarını nerelere dayamışlarla iş tutanları ? Sen fes takma beynine oksijen gitmiyor:) he haklısı kaç seçim kaybetmiş genel başkanımız yok bizim 15 Temmuz?a darbe diyemiyen liderim yok bizim hadi ötede oynayın :)
fesli KADİR
08.02.2019 18:49
Sungur ..chp .iyi partide ISTIFA OLUR..KENDILERI ADAM GIBI GIDER..AKP .VE MHP GÖREVDEN ALIRLAR KOVARLAR...TOPBAŞ.GÖKÇEK.DAVUTOĞLU SAY SAY BITMEZ.
Vatandaş
08.02.2019 16:38
Cihan bey, tebrik ederim. Secim çalışmalarınız süper gidiyor. Gayet sıcak, samimi ve inandırıcı. 16 senedir yapmadıklarımızı valla billa bu dönem yapacaz diyenlere artık inanmıyorum.
Kolay gele
08.02.2019 15:42
Belediye başkanı olunca maaşları 2 katına çıkaracak mış sınız doğru mu?
Şadi bey
08.02.2019 15:41
Doktor bey arabanızı satıp hayır kurumuna bağışlayacakmış sınız . Tebrikler hatta belediye başkanı olunca bisikletle işe gidecekmişsiniz tekrar tebrik ediyorum..
Fatsali
08.02.2019 15:35
Ah bu siyasiler yüzünden dışarı çıkamaz olduk bu nedir ya CHP ile ittifak olur mu hani davamız yazık!
ömer
08.02.2019 15:22
temel 10. kattan aşağı düşüyormuş 1. kat seviyesine gelince oh çok şükür buraya kadar ölmedik bundan sonra da ölmeyiz demiş. milletteki travma budur. şu yorumlara bakıyorumda düne kadar fetota ateş ederken fetoya toz kondurmayanlar şimdi fetocu diye ithanda bulunuyorlar. yazık ........ olmuşlar
Cemal Cemal
08.02.2019 14:21
Pazar fiyatları düşmeye başladı acaba merakımı bağışlayın geçen Pazar?ı gezerken herkesten rica mı ettiniz fiyatları düşürün diye?
Sungur
08.02.2019 14:19
Sayın başkanım Türkiye nin heryerinde iyi partiden ve CHP den istifalar var sebebi nedir acaba millet ittifakımız güvenini kaybetti mi acaba?
Büyük başkan
08.02.2019 14:14
15 Temmuz?da meral hanımla şehit ve gazilerimizi ziyarete gidecek misiniz başkanım?
Online Ziyaretçiler