Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Erenler Adayı Duman: 'Belediyenin kapısını kaldıracağız'

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan adayı Şemsettin Duman, göreve gelir gelmez ilk yapacaklarını işin Belediye Başkanının makam odasının kapısını kaldırmak olacağını söyledi.

19:03   |   08.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan adayı Şemsettin Duman, seçim ziyaretlerine Çaybaşı Yeniköy'de devam etti. Vatandaşlarla sohbet eden Duman, senelerdir ihmale uğrayan Erenler'in ciddi sıkıntıları olduğunu ifade ederek, çok yakında açıklayacakları projelerin Erenlerlilerin umudu olacağını söyledi.


Kapıyı kaldıracağız

Erenler'in ulaşım, sağlık, eğitim artık kronikleşen problemleri olduğunu vurgulayan Duman, "Bunların temelinde ise çok daha önemli bir sorun var. O da Erenlerlilerin Belediye'ye ulaşamamaları. Öyle bir çelikten duvar örmüşler ki, vatandaş problemlerini anlatamıyor, çözüm bulamıyor. İlk olarak bu problemi ortadan kaldıracağız. Seçilir seçilmez ilk yapacağımız iş Belediye Başkanlığı makam odasının kapısını kaldıracağız. Vatandaşlarımız

istedikleri zaman bizlere ulaşarak sorunlarını ilk ağızdan bizlere iletebilecek." diye konuştu.


Erenler'i Erenlerliler yönetecek

Senelerdir kullandıkları ifadeyi bugün daha güçlü bir sesle dile getirdiklerini de ifade eden Duman, "Bizler diyoruz ki Erenler'i Erenlerliler yönetecek. Belediye'yi hep birlikte el ele vererek yöneteceğiz. 'Ben yaptım oldu' devrini tarihe gömeceğiz. Seçimden sonra da kapı kapı dolaşıp vatandaşımızın sorunlarını yerinde dinleyip göreceğiz." dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19022 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2571 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
09.02.2019 04:39
KAPILARI DEĞİL KAFALARI DEĞİŞTİRİN...! KAPI OLSA NE OLMASA NE?..KAPI KAPALI OLSA VATANDAŞ İÇERİ GİREMİYOR MU?..KAPISI OLMAYAN YERİN,HIRSIZI BOL OLUR..
Erenlerin Fethi
08.02.2019 23:19
Fatih'in topları Fatih topları oyum sana Kenan komutanım
Osman Erman
08.02.2019 21:20
Allah yolunuzu açık etsin.
Gokhan bayrak
08.02.2019 19:39
Hay Allahım yıllar önce serdivan belediye başkanlığına refah partisinden adaylığını koyan şükrü kiracioglu geldi ve aynısını vaat etmiş veya buna benzer bir laf etmişti ve kazanmıştı.Sonuç olarak belediyenin içine etmişti.
Online Ziyaretçiler