Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Seçim havası kafaları bulandırdı

Seçim çalışmalarının başlamasıyla birlikte ilçelerde başkan adayları bir yarış içine girdi. AK Parti belediyeleri ve AK Parti adayları dışında bazı ilçelerde sanki hiç aday yokmuş gibi bir hava oluşması da siyasi kulislerin gündem maddesi oldu.

20:25   |   08.02.2019
Haber Resmi

Örneğin Pamukova'da Başkan Cevat Keser yoğun bir şekilde çalışırken, Millet İttifakının adayı Hüseyin Eryiğit ortada bile görünmüyor. Geyve'de Murat Kaya adı gündemden düşmezken yine Millet İttifakının adayı Atilla Zeytinoğlu sessiz kalıyor. Karasu'da Mehmet İspiroğlu ve AK Parti adayı İshak Sarı yoğun tempo çalışırken, yine Millet İttifakının adayı Kerem Erksoy gündem bile olamıyor.
Bu ilçelerin dışında Karapürçek, Ferizli, Söğütlü, Kaynarca, Kocaali, Taraklı, Erenler, Akyazı, Sapanca'da ise sanki seçim olmayacakmış gibi bir hava var.  En büyük çekişme ise Karasu, Hendek, Serdivan ve Adapazarı'nda yaşanıyor.
Bazı ilçelerde çekişme, bazı ilçelerde AK Parti dışında başka partinin çalışmaması, bazı ilçelerde ise hiç seçim havası olmaması, "Bu nasıl seçim" dedirtti

(Ada Postası)

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 59636 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3153 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
E.YILDIZ
09.02.2019 08:38
Yaptığınız haber asılsızdır, öncelikle adayların sosyal medya hesaplarına göz atınız nerelerde olduğunu görürsünüz, her partinin hemen hemen her adayı çalışıyor insanlar bu işe gönül vermiş maddi, manevi tüm imkanlarını harcıyorken bu haberi yapmak vefasızlıktır.
Tarafsızhaber
08.02.2019 20:45
Karapürçekte mevcut başkan sokağa çıkamıyor.BBP adayız cavit karslı?nın girmediği kahvehane girmediği ev yok.keza hendek turgutbabaoğlu aynı şekilde karasu mehmet ispiroğlu halkın istediği şekilde siyaset yapıyorlar.Bence tarafsız haber yapın..
Online Ziyaretçiler