Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti Adayı Duman çalışmalara ara vermiyor

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Şemsettin Duman hız kesmeden çalışmalara devam ediyor.

22:40   |   08.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Belediye Başkanı Duman, seçim çalışmalarına Emirler ve Kamışlı kahvehaneleri ile devam etti.


Mahalle sakinlerine kendisini tanıtmak için geldiğini söyleyen Duman kendini tanıttıktan sonra mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi ve şu sözü verdi.


Duman, "Şayet seçilirsek Erenler'i siz Erenler sakinleri ile yöneteceğiz ayda 1 sefer olmak üzere bütün mahallelerden vatandaşları davet edeceğiz ve sorunları dinleyeceğiz. Bu da bizim halk meclisimiz olacak ve bir sonraki ay geldiklerinde ilk sefer belirttikleri sorunlar çözülmüş veya çözülüyor olacak kapım daima açık olacak kimseden randevu almak zorunda kalmayacaksınız sizin içinizden ve sizden biriyim" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19337 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2103 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ali Kara
09.02.2019 10:57
Geçmişte pkk ile ittifak yapmış bir partiye kayıtsız şartsız teslim olmuş mhp nin tek alternatifi İYİ PARTİ dir.yaşasın iyi partiye sığınmış IYI ÜLKÜCÜLER iyi insanlar MILLIYETCILER.İyiki varsınız.HOCAM sağa sola bakma yolun açık olsun.Senin milliyetçilin tartışılmaz.İYİ ler devam devam.
Sülale
09.02.2019 01:01
Sayın başkanım CHP ve Hdp ittifakını görmezden gelen meral hanım çıkan haberlerden sonra ne yapacak? Ayrıca bizler nasıl çıkıpta oy toplarız!! Ayrıca bizden bu kadar başkan Hdp nin olduğu ve onunla dolaylı olarak ta olsa aynı yerde ben ve sülalem asla olmayız !! Kusura bakmayın hayırlı geceler
Tilki Andre
09.02.2019 00:16
Hadi inşallah bu seferde erenler kazansın Şemsettin duman başkan sakin olup İYİ hizmet için geliyor (köylü milletin efendisi)
Tilki Andre
08.02.2019 22:58
Hadi inşallah bu seferde erenler kazansın Şemsettin duman başkan sakin olup İYİ hizmet için geliyor (köylü milletin efendisi)
Online Ziyaretçiler