Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Eski ve yeni eş kavgası cinayetle bitti: 1 ölü, 1 yaralı

Hendek ilçesinde eski ve yeni eşlerin kavgası cinayetle bitti. Emrah O., 2 çocuğunu eski eşine teslim etmeye gittiği sırada eşinin yeni kocası F.S tarafından tabancayla vurularak öldürüldü, olayda bir kişi de yaralandı

10:59   |   09.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi

Kadir Kazın/Hendek

MEDYABAR.COM

Olay, Hendek ilçesi Akpınar mahallesi Çağlayan Caddesi'nde bugün 11.00 sıralarında yaşandı. Alınan bilgiye göre Ş.S(25) isimli kadın 32  yaşındaki Emrah O.'la uzun süre önce boşandı ve F.S(32) isimli kişiyle evlendi.
 
Genç kadın, velayeti kendisinde olan 2 çocuğunu çocukların babası eski eşi Emrah O.'ya verdi. Emrah O., bu sabah çocuklarını teslim etmek için bu sabah eski eşinin evine gitti. Kadının yeni kocası olan F.S, çocukları bırakmak için gelen Emrah O. ile sokak ortasında tartışmaya başladı. Bir süre sonra kavgaya dönüşen olayda F.S belindeki tabancayı çıkarıp ateş etmeye başladı.
 
F.S'nin tabancasından çıkan kurşunlardan 3 tanesi Emrah O.'ın göğsüne, 1'i ise yanında bulunan arkadaşı Ş.Ç'nin karnına isabet etti.Kanlar içinde  yere yığılan Emrah O. olay yerinde yaşamını yitirirken, yaralı Ş.C ise 112 Acil ekiplerince Hendek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
 
Saldırgan eski eş ise olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınarak sorguya alınmak üzere emniyete götürüldü. Polis, olay yerini güvenlik şeridiyle çevirerek ceset üzerinde ve çevresinde geniş çaplı inceleme yaptı.
 
Emrah O.'ın cansız bedeni savcı incelemesi sonrasında cenaze aracıyla otopsi için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi(SAÜEAH) Korucuk Otopsi Merkezi'ne gönderildi. Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 108861 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 25636 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Gokhan bayrak
09.02.2019 13:36
Olayı bilmeden ahkam kesmeye gelmez,hassas konular olabilir.Aralarında ne geçti bilemiyoruz.
Cüneyt
09.02.2019 13:08
Allah inancı zayıf olunca insan mahlukatı her melaneti işler
sade vatandaş
09.02.2019 12:54
Öyle bir devirdeyiz ki Allah her adama aklı ve vicdanı yerinde bir kadın nasip etsin. Erkekleri birbirine düşüren, çocuğunu adeta bir silah gibi kullanan, acitasyon yaparak insanları dolduruşa getiren kadınlardan uzak tutsun Mevlam. Burdan erkeklere sesleniyorum; sakın kadınların dediklerine istinaden gidip sorgusuz sualsiz başka bir erkekle hasım olmayın, kadınlar 10 kelime söylüyorsa 9'u abartı yada yalandır.
Ekremekrem
09.02.2019 12:30
Cenabı mevlam hayırlı yaşantı hayırlı ömür hayırlı ölüm nasip etsin amin
Yazık oldu
09.02.2019 12:28
F.S. olay olur diye mühimmat ile yeni eşini de yanına almış çocukları almaya giderken , can almış ,,, eski eş mezara , yeni eş hapse , anne azmettiren olarak hapse , çocuklar yuvaya veya yakın akrabaların bakımına ,,, ne yaptınız şimdi , değdimi ,,, hiç çocuklara sordunuz mu kimle kalacaksınız diye , sonun da olan mazlum çocuklara oluyor ,,, çocukların psikolojisi nasıl bozuktur şimdi , kader deyip geçmeyin sayın büyükler , aslen bozuk olan sizin psikolojinizin suçunu çocuklar çekiyor ,,, hasta aile yapısı , hasta çocuk olmasına sebep oluyor ,,,
Online Ziyaretçiler