Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

CHP Söğütlü'de adayını açıkladı

Millet İttifakı'nda CHP'ye verilen Söğütlü'de henüz adayını açıklamamış olan Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayını dün Ferda İlter olarak açıklandı.

11:00   |   09.02.2019
Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Millet İttifakının anlaşmasına göre Sakarya Söğütlü'de belediye başkan adaylığı CHP'ye verilmişti. 


Buna göre dün Söğütlü'ye gelen CHP milletvekili Engin Özkoç, bir gurup partili ile birlikte adaylarının 1999-2004 yıllarında DSP'den Söğütlü İl Genel Meclis üyeliği yapmış olan Ferda İlter'i 31 Mart 2019 yerel seçimleri için belediye başkan adayı gösterdi.


'Genel merkezimiz, genel başkanımız, milletvekilimiz, il başkanımız, örgütümüz ve arkadaşlarımız uygun görmüşler, görev vermişler' diyen Ferda İlter 'en güzel bir şekilde çalışıp seçimi alacağız, CHP olarak zaten %25 oyumuz var Söğütlü'de. İyi parti ittifakımız, iktidara karşı vatandaşın aşrı derecede tepkiler ve diğer faktörler bizden yana, hak hukuk adalet yönünde başaracağız" açıklamasında bulundu.


İYİ Parti ile ittifak halinde olan CHP adayı Söğütlü'de ciddi bir rakip olarak algılanıyor. 


Söğütlü'de daha önce Ak parti adayını Koray Ökten Özten'i açıklamıştı.  


ferizli haber-Mustafa Üstübi

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 18746 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1760 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
İsmail Sayar
11.02.2019 19:41
Kaç dönemdir yapılan siyasetle bugün gelinen durum ortada. Memleketin herşeyi satılmış; Türk Telekom, PTT.. daha niceleri. Tankların önüne yattık diye övünenler o tanklar artık katar malı unutmasınlar. Bunlarıda bi kenara koyup manvcılığa başladılar. Eski günlerdeki gibi tüp, yağ kuyrukları oluşmasına ise çok az kaldı. Heryerden darbe vurduğu üreticisine birde rakip oldu. Bu dönem artık yeter deme zamanıdır. CHP Söğütlüde belediyeciliği bilen geçmişteki hizmetleri unutulmamış FERDA İLTER?i aday çıkartmak en doğru tercih. Bugün Zafer naraları atanlar bir daha düşünsünler. Biz nerede yanlış yaptık deyip kaybetmeleri çok yakındır.
Şevket Gök
11.02.2019 19:21
CHP kendi için en mantıklı seçimi yaptı. Ferda Bey?in bu ilçeye yaptığı hizmetler yadsınamaz. Bence sıkı bir çalışma ile şansı hiç de az değil hele de bugünkü maddi koşullar varken.
Martın sonu bahar
11.02.2019 12:31
Ferda ilter hasbel kader il genel meclis üyeliğine degil halkin oyu ile geldi. İl genel Meclis üyeliği zamanında Söğütlü için yaptıklarını unutmak yada hatırlamak istememek namkörlüktür . Görevinin hakkını verecektir. CHP için doğru bir karar.
Selim Akdeniz
10.02.2019 02:46
İttifak en büyük hatalarından birini Söğütlü'yü CHP.ne vermekle yaptı. İYİ PARTİ ye verilmiş olsa idi çok çetin bir seçim olacağı gibi seçimi almaları da mümkündü. CHP adayı hasbel kader bir tarihte İl Genel Meclis üyeliği yapmış-mış. Peki gösterilen adayın Söğütlü içinde yaşanan sosyal,kültürel, cemiyetsel aktivitelerin içinde ne kadar gördük, gördük sayılamaz. Kısacası aday bulamadı demesinler diye çıkartılan bir aday. Söğütlü AKP'ne hayırlı olsun. Altın tepsi içinde AKP ne verdiler başkanlığı.
MUTLU UMUTLU
09.02.2019 12:41
SÖĞÜTLÜ BU KADAR GERİYE GİDEMEZ. Millî kimliğe saygısız sol kırıntıları da süpürülecektir. Uyanışını en kalitelisini SEÇEREK GÖSTERECEK.MÜSLÜMAN TÜRK KİMLİĞİNİ KORUYARAK ÖZE DÖNÜŞÜ GÖRMEZLİKTEN GELMEYECEKTİR.
Online Ziyaretçiler