Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Akyazı'da sorunlar tarihe karışacak"

Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş, Akyazı'ya bağlı Altındere Mahallesinde vatandaşlara seslenerek "Belediyecilik bizim işimiz. Halkımızın teveccühü ile göreve geldiğimizde Akyazı'da sorunlar tarihe karışacak" dedi.

11:22   |   09.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi


Saadet Partisi Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş ilçeye bağlı Altındere Mahallesini ziyaret etti. Mahallede esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Demirtaş, esnaf ve vatandaşlarla tek tek ilgilendi ve sıkıntılarını konuştu. Demirtaş daha sonra kahve ziyaretleri gerçekleştirerek mahalle halkına çalışmalarından ve Saadet Belediyeciliğinden söz etti. 


LİYAKAT SAHİBİ KADROLAR 
Demirtaş şöyle konuştu: "Bize oy verirseniz yerel yönetimler güçlü olacak. Bu da direk halkımıza yansıyacak. Nasıl olacak peki? Öncelikle her zaman dediğimiz gibi liyakatli kadrolar işbaşına gelecek ve israfı önleyen politikalar izleyecek. Bunu ülkem hak ediyor, Akyazılı halkım hak ediyor.  


SORUNLARI BİTİRECEĞİZ 
Akyazı'nın her geçen gün yerel hizmetler yönünden kan kaybediyor. Altyapı zayıflamış, yolların durumu perişan, insanların vakit geçirebileceği alanlar yok. Yarının büyükleri çocuklarımız eğlenecek alanlardan yoksun. İlçeye yatırım çekecek biz vizyon kalmamış. İlçemizin bir terminali dahi yok. Ekonomik yönden bitik halde bir ilçe var karşımızda. Tüm bunların üstesinden gelecek plan ve projelerimiz hazır. Belediyecilik bizim işimiz. Halkımızın teveccühü ile göreve geldiğimizde Akyazı'da sorunlar tarihe karışacak" 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19327 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1222 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
AKYAZI SEVDALISI
11.02.2019 16:43
GÜZEL İNSAN SELMAN KARDEŞİM TÜM AKYAZILILAR OLARAK ARKANDAYIZ BU SEÇİMDE OYUMUZ SENİNİDİR YOLUN AÇIK OLSUN.
Online Ziyaretçiler