Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Korucuk'ta çöp isyanı...

Korucuk Mahallesi'nde yaşayan bir vatandaş, şikayet hattına çöplerin zamanında toplanmamasına ve aynı zamanda çok sayıda köpeklerin olmasına sitem etti.

13:05   |   09.02.2019
Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattına (0533 615 0224)  gelen şikayet mesajında Yenikent bölgesi olan Korucuk Mahallesi'nde çöplerin zamanında toplanmamasına vatandaşlar sitem etti.


Gelen şikayet mesajında, "Korucuk Mahallesi 1697 Ada öğlen oldu. Ortalığı pislik götürüyor pisliği bir dert köpekleri bir dert köpekler yüzünden sokakta yürünmüyor hep boş muhabbet hayaller sunumlar vaatler. " ifadeleri yer aldı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 113004 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5625 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ali
22.02.2019 15:39
bu köpekler cok fena biririn başına birşeyir gelmeden bir cözüm aryoruz...evlerimiz okula 800 m ama köpek orkusundan servisle gidiyor..yetkililer acil çözüm
bekir b.
11.02.2019 21:10
Korucukta bu sıkıntı senelerdir var.Belediye çöp arabasının zamanı belli değil mi? Diyelim ki saat 1-3 arası korucuğa bakacak çöpler 12 buçukta çıkarılmış olsa yeter ama sabahın 8 inde çöpler kapıya konuluyor çöp arabasıda bazen saat 3-4 gibi geliyor.Köpekler parçalıyor mahvediyor.Tüm site yöneticileri çalışanlarıyla ve belediye çöp temizleme ekibi ile konuşsa bu sorun büyük oranda ortadan kalkar...Hele bir de çöp günleri olmadığı halde site dışına çöp koyan vatandaşlar yok mu? Onlarla kim konuşsa fayda vermez aklı olsa zaten gününe saatine uyar?..Korucuk gibi güzelim yeri cahiller mahvediyor.Muhtarda bu sokak hayvanları konusunda etkisiz kaldı.Du bakalım bi gün birinin çocuğunu haberlerde görücez ama Allah korusun
Online Ziyaretçiler