Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti'de meclis üyesi adayları belirleniyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis üyeliği başvurusunda bulunan aday adaylarının inceleme ve onaylama komisyonuna başkanlık yapmak için Sakarya'ya geldi.

13:47   |   09.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

MEDYABAR.COM-:Çevre, Şehir ve Kültür'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Belediye Meclis Üyeliği İnceleme Onaylama Komisyonuna başkanlık yapmak için ilimize geldi.


AK Parti İl Başkanlığı'na gelen Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İl Başkanı Yunus Tever ve çok sayıda partli tarafından karşılandı.


Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce,Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, MKYK üyelerininde katıldığı komisyon toplantısında meclis üyesi adayları belirlenmeye başladı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19354 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4335 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Hasan Tambasan
09.02.2019 20:13
Bu gençlik kolları başkanının ne özelliği var. Hiçbir ilde bu kadar ön planda olan bir gençlik kolları başkanı gördünüz mü? Demek bu dünyada garibana yer yok. İçinde adalet olmadiktan sonra partinin adı adalet olsa ne olur adalet abla olsa ne olur.
YIKAMA YAGLAMACI
09.02.2019 20:10
Bu fotoğrafa bakınca Milli Görüşten eser kalmadığını görüyoruz Eskiden kadın eli sıkmak haramdı şimdi helal oldu. Kadın erkek bir arada sohbetin adı muhabbetin adı cihat oldu.Millet Parklarda ki rezaletler ise işin can sıkıcı detaylari
FAHRİ
09.02.2019 16:40
beşköprü olarak, emlakçı dursun, beşköprüye hiç uğramayan doktor zeynep, belediyeden ihale kovalayan mobilyacı ismet ve soner yıldızı artık MECLİS ÜYESİ OLARAK GÖRMEK İSTEMİYORUZ. Beşköprü, 15 bin kişinin yaşadığı bir mahalle olarak, beşköprü için çalışacak meclis üyeleri ve sözünü tutan bir belediye başkanı istiyor. ( medyabar yorumda küfür ve hakaret yok sadece mahalle için bir istek var, neden yayınlamıyorsunuz yorumlarımızı ? siyasilere değil MİLLET İÇİN HABERCİLİK YAPIN)
Online Ziyaretçiler