Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ekrem Yüce; "Şehrimiz için aşkla çalışacağız"

Ak Parti Büyükşehir adayı Ekrem Yüce, Hendek'te düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada; "Sakarya; hizmet, Sakarya izzet demektir. Şehrimiz için aşkla çalışacağız" ifadelerini kullandı.

14:15   |   09.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Hendek'te düzenlenen vefa gecesine katıldı. Eski parti yöneticilerine yönelik düzenlenen programda AK Parti Milletvekili Ali inci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, teşkilat üyeleri ve çok sayıda davetli yer aldı.


Hep birlikte başaracağız


Programın açılışında tüm misafirlere hoşgeldiniz dileklerini ileterek sözlerine başlayan AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, "Birlikteliğimiz daim olsun. Kıymetli dava arkadaşlarım inşallah 31 Mart'ta burçlara yine bayrağımızı dikeceğiz" derken; Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, "İnşallah hep birlikte çalışıp, kazanan taraf olacağız. AK Parti ve MHP teşkilatlarımızla bu seçimi en güçlü şekilde başaracağız" dedi.


Hendek en yüksek oyu alacaktır


25. Dönem Milletvekili Ali İnci, "Büyükşehir Başkan Adayımız Ekrem Yüce ile geçmişten bugüne hep kol kola yürüdük. Bende Büyükşehir'e adaydım. Ama aday olamadığıma üzülmedim. Cumhurbaşkanımıza da çok değerli bir ismin aday olduğunu söyledim. Ben inanıyorum ki Ekrem Yüce Hendek'te en yüksek oyu alacaktır. Hep birlikte hem Büyükşehir hem de Hendek adayımızı destekleyeceğiz" dedi.


31 Mart mücadelenin ve davanın tarihidir


Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Böyle güzel bir akşamda kıymetli dava arkadaşlarımla bir araya gelmek büyük bir mutluluk. Hepimiz bu kadim şehirde yaşıyoruz. Sakarya; hizmet, Sakarya izzet demektir. Hep ifade ediyorum; kader gayrete aşıktır. Çok çalışacağız. Davamızı anlatacağız. 31 Mart basit bir tarih değildir. Mücadelemizin, davamızın tarihidir. Adaylık hizmete, azme talip olmaktır. İnşallah ilkeli bir şekilde hemşehrilerimizin gönüllerine dokunarak çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz" dedi.


Aşkla çalışacağız


Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bizim davamız millet davası, memleket davasıdır. Hep derdimiz düşüncemiz bu oldu. Partimizin 17 yılda ülkemize kazandırdıkları, yeni dönem öncesinde yapacaklarının garantisidir. Bu kadrolara güvenmeye devam edin. İnşallah bu güçlü birlikteliğimizle kazanacağız. Kutlu davamızla güzel şehrimize, Hendekimize hizmet sunacağız. Mevlana'nın dediği gibi aşk ile yürüyen sırtında dünyayı taşır, aşksız yürüyen ise ceset taşır. İnşallah 31 Mart'tan sonra da aşkla çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 18691 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1618 kere okundu
YORUMLAR 16 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ayaz ayaz
10.02.2019 09:17
Bir senedir çözüm aradığımız konu için ne yardımcı ne destek oldu sakarya daki mevcut iktidar. Yok bunlara oy moy.
selocan
10.02.2019 05:59
AK PARTİ YAPTIGI ÇOK ŞEY VAR HAKKINI VEREK . FUHUŞU SUÇTAN KALDIRDI ,KABAHATLER KANUNA GEÇİRDİ .ŞİMDİ OTELLER VERGİ ,VERGİYLE TURİSTLER ÇATIR ÇATIR İŞ GÖRÜYOR .BİRDE YERLİ VE MİLLİ OTEL BASKININDA YAKALANANLARLA PARA GANİ DOLUYOR HAZİNEYE YAKALANIYORLAR 80 TL YAKALANIYORLAR FUHUŞTAN KABAHATLAR İRADINA 80 TL CUK CEPTE YANİ HAZİNEDE İYİ PARA KAZANIYOR HAZİNE ELHAMDULİLLAH SONRA GELSİN OTOYOLLAR KÖPRÜLER .İŞÇİYE VERMİYÜK LAKİN İŞÇİYE,EMEKLİYE ÇOK PARA VERİRSEK SARAY OLURAK BİZ ÇALIŞMAK ZORUNDA KALURUK :)))).BİDE SEÇİMLERDE AŞIRI DİNCİYİZ YOKSA MİLLET OYMU VERİR BİZE .
kertenkele
10.02.2019 05:50
SİZ SİYASİLER KOLTUK AŞKINDAN BAŞKA AŞK BİLMEZSİNİZ....VİZYON VE LİYAKAT SAHİBİ OLMADIĞINIZ İÇİN BİR 4-5 YIL DAHA HEBA OLACAĞI KANAATİNDEYİM..DİĞER SİYASİ PARTİ ADAYLARI DA SİZİNLE AYNI DURUMDA..
Hakan kelam etti
10.02.2019 01:04
Taşerona kodro verimedimi:) bak zeytin sadece kitler kaldı onlarda peyder pey alınacak resmî gazetede yazıyor açıkça! Ayrıca sayın başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne söyledi de sözünü tutmadı he unutmadan zeytin alamamışsın ama akıllı telefon ve internet almışsın senin gibi aç olsun herkes internet Aslan?ı:))
Karpuzcu
10.02.2019 01:00
Zeytincim peynir almamışım zeytin almamış evlatlarına kendine akıllı telefon almışsın vay be ne kadar aç kalmışsın doğru söylüyorsun! Senin gibi internet aleminde para harcayan açlarla dolu dimi dimi:))
zeytin
09.02.2019 23:36
sofralara bak hele kola colalar ,pepsi twistler,fantalar , YA biz LİSE VE ÜSTÜ KAPSAM DIŞI TASERONLAR KİTLER KADRO ALAMADIK REİS VERDİK KADROLARINIZI DAHA NE İSTİYORSUNUZ DİYE YALAN BEYANATTAN NUTUK ATIYOR HACI DAYIM ,TEYZEM İNANIP OY VERİYOR.eyyyy amarica eyyy yahudi lobisii diye nutuk atıyor cola colalar pepsiler masada uçuşuyor.:))))gülemmi ağlıyammı BİZ TASERON KAPSAM DIŞILAR EVE EKMEK ZEYTİN PEYNİR ALAMIYOZ HASTANE KAPSAM DIŞI TASERONLARI MAAŞLARI VERMEDİKLERİNDEN .
yunus k
09.02.2019 23:18
zalimler istemesede ALLAH nurunu tamamlayacaktır...
Hayda
09.02.2019 17:29
Aracının markası güzelmiş sende aday ol sende bin :)
Vatandaşın Biri
09.02.2019 16:41
Mercedes S350 ve koruma araçları ile gezen bir başgan vardı, o neden ortada yok.
SABAYATTİN KOÇ
09.02.2019 16:06
ama bizdeki size olan AŞK BİTTİ. SİZİN YALANLARINIZA ARTIK KARNIMIZ TOK. BUNDAN SONRA SİZE OY YOK
Sarıca Ahmet
09.02.2019 15:36
Proje si yok diyen zaatlar git dinle paralı klavye sahtekarlığı yapma Akparti adaylarının her dönem projesi vardır !! Ayrıca bu projeler hepsi birden hayata geçebilir de geçemezde herşey zaman ve para demek !! Ülkemiz ne zaman birşeyler yapmaya kalksa bazı hainler tarafından engel konmaya çalışılıyor lütfen biraz oku kardeşim RTE na inan ve destekle hangi projeye kim engel koymaya çalışıyor izle oku ne demek istediğimi anlayacaksınız.. Allah?a emanet olun..
Tarık Takipte
09.02.2019 15:31
Bu arada PKK ile iştuttu Akparti diyenler aç oku internet gazete vs. Kimler istemiyor Akparti yi boşyere algı yaratmaya çalışmayın kim kimle herşey ortada hadi ötede oynayın !!! Ayrıca Süleyman soylu bütün vatan hainlerinin inine girecek o zaman kim kimle görecez!!! Bir daha vatan millet diyen önce etrafındakilere baksın ondan sonra konuşsun haberleri izle kardeşim AT gözlüğü takıp gezme..
Tarık Takipte
09.02.2019 15:02
Ülkeyi bataklıktan çıkardı rte ne oldu en ufak bir zorlukta satış hadi ordan yeter artık istikrar istikrar! Bu arada örnek ver bir tane lider ama 15 Temmuz?a darbe diyecek ve PKK diyecek malum anladın sen! Hadi ötede oynayın bırakın çıkar ayaklarını ..
Tarık Takipte
09.02.2019 14:59
Hep Akparti adaylarına sallıyorsun çakal değişik isimler altında sen git köpekliğini yaptığın sahibinin yanına Akparti yapar siz ve sizin zihniyetiniz anca yıkar hoşt..
SAKARYALI
09.02.2019 14:44
17 yildir her secim dava meselesi oldu sonra unutuldu son durum ortada ekonomik olarak tukenmis bitmis bir turkiye zenginlesenler ulkeyi yonetenler olmus
Baydoktor
09.02.2019 14:42
Daha bir-tek.proje yok cek cak sormazlarmi insana 25 yildir sakarya yerelde zihniyet akp zihniyeti deyilmi niye neden yapmadiniz gidin ilcelere bakin kaldırım.parktan baska ne yaptiniz
Online Ziyaretçiler