Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Kazanımlarımızı daha da iyi bir noktaya taşıyacağız”

AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı'yla istişare toplantısında bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "AK Parti ile elde edilen kazanımları daha da ileri bir noktaya taşıyacağız" dedi.

14:22   |   09.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Tunatan Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıda AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve teşkilat mensupları yer aldı.


Çok iyi bir sonuç alacağız


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, "Bugün teşkilatımızın güzide üyeleriyle bir aradayız. Teşkilatımızla birlikte Büyükşehir Belediye Başkan Adayımıza destek olacağız. Başkan Adayımız Ekrem Yüce'nin geçmiş tecrübeleri ve hemşerilerimizin destekleri ile çok çalışarak inanıyorum ki çok iyi bir sonuç alacağız" dedi.


Sevdaların dava olduğu şehir


Hizmet bilinciyle durmadan yol yürüyen teşkilatın tüm mensuplarını selamlayarak sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Sakarya ülkemizin bütün değerlerinin, birlikteliklerinin olduğu bir şehirdir. Bu şehir sevdaların dava olduğu bir şehirdir. Allah bu sevdamızda bizlere yardım, birlikteliğimizi daim eylesin. Teşkilatımızın tüm üyelerine seçim çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın" dedi.


Belediyecilik bizim işimiz


Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hep dediğimiz gibi kader gayrete aşıktır. Gayretlerimiz sırasında hep tebessüm edeceğiz, hoşgörüyü elden bırakmayacağız. Kardeşliğimizi pekiştirecek, sevgimizi arttıracağız. Biz hizmete talip olduk. İnşallah hep birlikte çok çalışıp AK Parti'nin belediyecilik anlayışı ile şehrimize hizmet sunacağız" diye konuştu.


Oyunları bozacağız


"Ülkemizin 16 yılda geldiği noktayı hepimiz çok iyi biliyoruz. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde bu millete ve memlekete hizmet etmek bizim için büyük bir onur ve gururdur. Çok badireler atlattık. Partimizi kapatmaya çalıştılar, muhtıra vermeye, darbe yapmaya kalkıştılar. Şimdi 31 Mart'ta bizim kaybetmemizin derdindeler. İnşallah birlikte çalışıp bu oyunu bozacağız."Şehrin tamamına hizmetlerimizle dokunacağız


Başkan Adayı Ekrem Yüce, "31 Mart'tan sonra işlerimizde 3t formülünü uygulayacağız. Tahayyül edeceğiz, tevekkül edeceğiz ve tebessüm edeceğiz. En zor günde bile tebessümü yüzümüzden eksik etmeyeceğiz. Şehrimizde öncelikle gelir düzeyini arttıracak tedbirler alacağız. Yaşam standartlarını yükseltmeye çalışacağız. Vatandaşlarımız Sakarya'da yaşamaktan memnun olacak. İnşallah şehrimizin tamamına hizmetlerimizle dokunacağız" dedi.


Sakarya AK Parti'nin kalesidir


AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "AK Parti çatısı altında yer almak bizler için ne kadar önemli bir görevse, hizmette o kadar önemli bir görevdir. Cumhur İttifakı'yla birlikte seçimlerde elimizden geleni yapacağız. Memleket işi gönül işi diyerek çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız aday tanıtım toplantısının ardından Sakarya'nın AK Parti'nin kalesi olduğunu ifade etti. Başaracağınıza inanıyorum dedi ve ekledi; "Bu seçimde 7 düvele karşı mücadele edeceksiniz." Bu şuurla elimizden gelen gayreti gösterecek ve kazanacağız" dedi.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 18863 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1058 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Murat söyler
10.02.2019 11:00
AKP nin yanlış adayları çok. Onuda millet ayıklayıp müslüman Türk kimliğine yakışır adaylara yönelecektir. İhsan vekil hepsini karadeniz kökenli seçmekle ırkcılık yapmış AKP ye güveni azalmıştır.
Sakaryalı
09.02.2019 22:15
Dünkü Geyve programı tam bir felaketti. Esnaf diyor ki, Geyve arabaları Alifuatpaşa'dan yolcu alıyor mağduruz, siz diyorsunuz ki biz o işi toptan çözdük tramvay yapacağız. adamı orada öldürseydiniz daha iyiydi. böyle gaf olur mu. Tramvay ve hafif raylı sistem yapacaksanız, adapazarı ile yenikent arasına yapın. anlaşıldı bu dönemde de Alifuatpaşa'ya hizmet yok. Sayın Yüce mümkün ise buralardan uzak durun lütfen..
Pamukovalı
09.02.2019 19:21
SAYIN YÜCE PAMUKOVA BELEDİYE BAŞKANINI ADAYINI MARKETCİMİ?AK PARTİMİ BELİRLEDİ?
Online Ziyaretçiler