Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İmam Hatip öğrencilerinden lösemili çocuklara anlamlı destek

Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, lösemili çocuklar için takvim bastırarak elde edilen1080 Türk Lirası geliri lösemili çocuklar için LÖSEV Vakfına bağışladı.

16:14   |   09.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi


Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi Lösemeli çocuklara destek için tüm okul personeli ve öğrenciler maskeleri giyerek lösemili çocuklara destek olmak toplumsal duyarlılığa vurgu yapmak için maskeler ile derslere girdiler.
Okul Müdürü Yılmaz Arslan, her yıl ülkemizde  1200 ile 1500 lösemili yeni çocuk vakası bildirildiğini ifade ederek,  "Bu vakalara kayıtsız kalamayız,  kalmamalıyız. Okullarımız eğitim ve  bilgi yuvasıdır.  Çocuklarımızı toplumsal olaylara duyarlı, insan yaşamını önemseyen bireyler yetiştirmek biz anne babaların eğitimcilerin asli görevlerinden biridir. Bu görev hem dinimizin hem de insan olmanın bir gereğidir.Bu projenin başlatılmasında büyük emeği olan Okulumuz Öğretmeni Yetkin Burak Nakkaş'a ve okulumuz müdür yardımcısı  Demet Hıra'ya ayrıca projemize maddi anlamda destek veren Pamukova Kaymakamlığımıza teşekkür ediyoruz "  dedi. 

İsmail ÇETİNTAŞ 
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 110298 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1502 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Geyveli
09.02.2019 19:57
Bravo gençlere... LÖSEV şu ülkede en çok destek olunması gereken vakıflardandır. Bir çocuğa umut olmaktan daha değerli bir şey yoktur. Ben LÖSEV gönüllüsüyüm, imkanı olan herkes gönüllü olmalı, aylık düzenli bağışçısı olmalı.
Online Ziyaretçiler