Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Çiğdem Karaarslan Sakarya'da: Son dönemeçteyiz

Ak PArti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan Belediye Meclis Üyesi İnceleme ve Onaylama Komisyonu'na başkanlık yapmak üzere ilimize geldi

19:40   |   09.02.2019
Haber Resmi

Ak Parti Sakarya İl Başkanlığı'na gelen Karaarslan'ı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever ve partililer karşıladı.


Basına kapalı gerçekleşen toplantıda Belediye Meclis Üyeliği İnceleme Komisyonu'na başkanlık yapan Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan toplantı sonrasında TV264 mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.


Karaarslan,"Ak Parti genel merkez tarafından bu sene bir farklılık yapılarak illerin genel merkeze çağırılması yerine, komisyon üyeleri illere gidiyor." dedi.


Karaarslan, ayrıca belediye meclis üyeliği için ülke genelinde 40 bin adayın başvurduğunu belirterek adaylık konusunda son dönemeçlere gelindiğini söyledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19352 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5128 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
karasuakpartim
10.02.2019 14:39
beş altı ay önce bi kavede emlakçımış biri partimize sövüyudu dayre satılmadığı için gomisyon alamaymış.bide baktım meçlis adayı hemde bizim partiden yuvalı dere köyünden. bunlarlanmı girecez seçime eyvah eyvah
Pamukovalı
10.02.2019 12:26
Ak parti halktan tabandan uzaklaştı kibirleriniz oy verdiğimiz vekile derdimizi anlatamıyoruz bi havalar işte
Koca Sinan
10.02.2019 11:43
@merda. Kardeşim be saçmalıyorsun. Gidip kredi alamıyorsun, senetli iş yapıyorsun diye beş katı pahalı alıyorsun sonra haciz falan filan yazıyorsun. Bu kadınla senin borcunun veya akp min sesin borçlarıyla ne alakası var,
Tarık Takipte
10.02.2019 11:39
Baş örtüsü dinin emridir bu bir aç oku!Ayrıca 17 yıl önce sürünürken hastanelerde rehin kalırken asgari ücret 150 civarındayken kimse ev sahibi olamıyorken altında araba yok ken cebinde telefon yokken bu kadar öt müyordun! Ayrıca taşerona kadro diyen zaat 1997 de KPSS çıktığında bu kadar konuşmadın! Sınava girenlerin hakkı kadro hadi ordan!birde eyt ciler yaş 65 emeklilik yasası imzalanırken niye bağırmadın o zaman şimdi çıkıp ahkam kesiyorsunuz!haydi şimdi bunların suçlusu Akparti mi nankörlük yapmayın !! Siz ve sizin gibilere rahatlık batıyor o zaman verin oyunuzu CHP Hdp ip partisinede kurtulun hepiniz onlarda sizi kurtarsın !! Emekli arkadaşlar size nedemeli acaba çabuk unuttunuz geçmişi neyse büyüksünüz susayım.
merda
10.02.2019 06:19
bu bayan karaslan kim ???KRAAS alışveriş YANİ =YASAL OLMAYAN TEFECİ %80 İSKONTOLU FAİZLİ YILLARCA SAKARYADA MİLLETİ SÖMÜREN FAİZLİ SATIŞLARDAN KAÇTANE HANE EV HACİZLERDEN MİLLETE EV HANE BOŞANMA REKORLARI EV OCAK SÖNDÜREN boş ver anlatmayayım . beraber ıslanmaya yağmurlarda devam edin .
merda
10.02.2019 05:41
SON DÖNEMEÇTESİNİZ EVET .Beraber KANDIRILDIK basörtüsünde,Beraber kandırıldık A SKERİ ÜCRETEN SÖZ VERGİYİ kaldırcamda. Beraber KANDIRILDIK seçim öncesi TÜM TASERONA devlet taahüd sözünde . Beraber ıslandık TÜRKÜM DOĞRUYUM ÇALIŞKANIMDA.BERABER KANDIRILDIK ANDımızda. Beraber ıslandık Geçinilmeyen EMEKLİ maaşlarında. BERABER sögüçlendik A SKERİ ÜCRETLERE İŞVEREN TEŞVİKLERİNDE BERABER GÖRDÜK İLKOKUL MEZUNUNA YALANDAN TASERON KADRRUSUNU beraber ÖTEKİLEŞTİRİLDİK KAPSAM DIŞI KADRO VERİLMEDİ ASIL İŞİ YAPAN LİSE VE ÜSTÜ MEZUN TASERON KÖLERE
Adil Şendana
09.02.2019 20:17
Bir zamanlar başörtüsü mücadelesi vermiştik.Sanırım biraz enayilik etmisiz
Online Ziyaretçiler