Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Cihan Kolip Taraklı için konuştu: Burayı dünyaya açacağız

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Taraklı'da esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Uzm.Dr. Cihan Kolip, yapımı devam eden bir termal tesiste de incelemelerde bulunurken, “Taraklı'yı bir çok yönüyle dünyaya açacağız. Taraklı, özellikle sağlık turizminde dünyanın önde gelen ülkelerdeki şartlardan, çok daha uygun şartları barındırıyor” diye konuştu.

14:59   |   10.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi

Ziyaretler

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, İYİ Parti Taraklı Belediye Başkan Adayı Mehmet Aydın ile birlikte, Taraklı'da esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Ziyaretlerine Taraklı'da yapımı devam eden bir termal tesisten başlayan Uzm. Dr. Kolip, Taraklı'nın özellikle sağlık turizminde başarılı olan ülkelerden çok daha iyi şartlara sahip olduğunu söyledi. Uzm. Dr. Kolip, "Yaklaşık 25 yıldır araştırdığım ve üzerine projeler geliştirdiğim bir konu. Taraklı'yı tüm dünyaya açacağız. Taraklı ve Sakarya ekonomisine çok ciddi katkıları olacak projelerimizi burada hayata geçireceğiz" dedi.


'Kalkınmaya yerelden başlayacağız'

Her projelerinde, her çalışmalarında önceliğin Sakaryalılar olacağını ifade eden Uzm. Dr. Cihan Kolip, "Sakarya'nın tüm ilçelerini gezdik. Bir çok köyüne gittik. Gittiğimiz her yerde gördüğümüz şu ki, insanlarımız, esnafımız kan ağlıyor. Pazarlarımızda 70-75 yaşındaki annelerimiz elleri, dudakları morarmış ekmek parası kazanmak için mücadele ediyor. Önceki gün katlı pazar esnafı ile birlikteydik. Her gün bir başka esnafımız kepenk kapatmak zorunda kalırken, Suriyeli misafirler her gün başka bir yerde dükkan açıyor. Hiçbir hijyen denetimi olmadan, hiçbir belge almadan, vergisiz ve sosyal güvenliksiz işçi çalıştırarak, esnafımıza bir darbe de onlar vuruyor. Bunun için önce Sakarya olacak diyoruz. Önce Sakaryalılar bu şehrin imkanlarından faydalanacak diyoruz. Kalkınmaya yerelden başlayacağız diyoruz. Biz Sakaryalıları ayağa kaldıracağız ki Sakarya da ayağa kalksın diyoruz." Şeklinde konuştu. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19154 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2118 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Tospa
11.02.2019 10:39
Akparti atlasın binadan sende atla olsun bitsin:)) Hdp CHP sevgisi olanlar belli onun için ittifak yapan siz çamur at izi kalsın siz:)
ömer
11.02.2019 09:28
pkk ile görüşen onlar habur rezaletini yapan onlar aponun mesajlarını okutan onlar, ne istedilerde vermedik diyen onlar, davanın savcısıyım diyen onlar ama sorsan sütten çıkmış ak kaşıklar. o zaman deveye diken sakarya halkına , sakaryayı çantada keklik gören yaranır.
Tospa avni
10.02.2019 23:13
Hoca biraz içten gülde inansınlar Hdp ile işbirliğini yutturamadınız bari bunu becerin:)
Karambol
10.02.2019 23:11
Ooo şimdiden şirket işleri:))
Geveze
10.02.2019 22:33
Tapuyu beleşmi istiyon:) 54 Sakarya
sakarya54
10.02.2019 19:39
bide taraklı termale el atsa oyum ona tapularımızı vermiyorlar..sahibi malum şahış.kaymakamda uyuyor devlette..milletin parasını alıp tapu vermiyorlar...allah aşkına birileri sesimizi duysun...bu sene verecez diyip uyutuyorlar herkesi hersene...
Online Ziyaretçiler