Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 11 Şubat Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:13   |   11.02.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
SANAYİCİLER BEKLEMEDE!

1.OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe doların hareketliliği ve kredi fazilerinin yüksekliği nedeniyle duran yatırımların seçimden sonra süreceğine inancını dile getirdi.


Adapazarı Akşam Haberleri
AK PARTİLİ ÜSTÜN MUHALEFET GİBİ!

AK Parti eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün bir süredir Twitter hesabından yaptığı kinayeli paylaşımları siyasi çevrelerde, "Üstün görev verilmeyince AK Parti ile köprüleri atıyor" yorumlarına neden oldu.


Sakaryahalk
GEL VATANDAŞ GEL MALIN İYİSİ BURADA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen hafta sebze ve meyve fiyatlarındaki artışa tepki göstermesiyle birlikte Ankara ve istanbul'da satışlar bugün başlıyor. Sakarya'da ise tanzim satışla ilgili henüz belediyelerden resmi bir açıklama yapılmadı.


Yenisakarya
ÇİN ZULMÜNE PROTESTO

İslam ve Medeniyet Hareketi ve İslam Vakfı ASakarya Şubesi, Çin yönetiminin Doğu Türkistan'daki Uygur Türklerine uyguladığı baskıcı politikları protesto etti.


Yenigün
ÇÖKEN BİNA DERS OLSUN!

İstanbul Kartal'da çöken ve tüm seferberliğe rağmen 4 günde enkazı zorlukla kaldırılan 7 katlı binadan 14 kişi yaralı kurtulurken, 21 kişi ise hayatını kaybetti. Bu acı tablo depremin göz ardı edilmemesş gerçeğini bir kez daha ortaya koydu.


Adapostası
YARIŞ KIZIŞTI!

AK Parti'de Büyükşehir Belediye Meclisi ve ilçe meclislerinde yer almak isteyen partililer kulis üstüne kulis yapmaya başladı. Partide üyelik sıralamasını belirlemek için komisyon kuruldu.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 110139 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2051 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler