Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Büyükelçi ve başkonsolostan "tam destek" sözü

Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği, Gürcistan Büyükelçisi ve İstanbul başkonsolosunu dernek binasında ağırladı

14:09   |   11.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Gürcistan-Türkiye Büyükelçisi Giorgi Janjgava ve Gürcistan-İstanbul Başkonsolosu İnga Kikvadze ile beraberindeki heyetler Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneğini ziyaret etti.


Başkonsolos Kikvadze ve Büyükelçi Janjgava, dernekte üyelerle sohbet ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldıı. İki isim, dernek çalışmalarını başarılı bulduklarını belirterek "destek" mesajları verdi.


Büyükelçi Giorgi Janjgava,"İstanbul'daki ve Ankara'daki büyükelçiliğin kapılarının dernek yönetimi ve üyelerine her zaman açık. Her konuda yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Misafirperverliğiniz için hepinize teşekkür ederiz. En kısa zamanda yeniden görüşmek dileğiyle" ifadelerini kullandı.


Büyükelçi Giorgi Janjgava, Dernek Başkanı Mustafa Kolat'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.


 Başkan Kolat, ziyaretten onur duyduklarını belirterek, "Ziyaretiniz bizi onurlandırdı. Bundan sonraki faaliyetlerimizde sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Bu derneğin sizin gibi önemli isimlerin desteğine her zaman ihtiyacı var. Karşılıklı olarak temaslarımızı arttırmak için gerekli çalışmayı yürüteceğiz" dedi.


Yaklaşık 100 üyenin katıldığı ziyaret programı kapsamında büyükelçi ve konsolosa yürütülen faaliyetlerle ilgili kısa bir sunum yapıldı. Ziyaret, fotoğraf çekimiyle son buldu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 114435 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1697 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler