Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Akyazı birleşti, değişimde kararlı"

Saadet Partisi (SP) Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş ilçeye bağlı Altındere Mahallesini ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Demirtaş, Akyazı'nın değişime hazır olduğunu belirterek “Akyazı  birleşti ve artık değişimde kararlı” dedi.

15:13   |   11.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Ziyaret esnasından halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Demirtaş, Akyazı'daki tüm kesimlerin hak ettiği hizmeti alamadıklarını söyledi. Göreve geldiklerinde son derece şeffaf ve israftan uzak bir yönetim sergileyeceklerini kaydeden Demirtaş, "Görüyorum ki Akyazı birleşti ve artık değişimde kararlı. Bunun için yapılacak tek şey, 31 Mart'ta sandıkta Saadet Partisi'ne ve bizlere destek vermektir. Kaynakların tamamını halkımızın menfaati ve refahına kanalize edeceğiz. Dürüst, hesap verebilir ve liyakatli kadrolar iş başına gelecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 


İNSAN ODAKLI HİZMET 
Selman Demirtaş şöyle devam etti: Akyazı'yı  ve halkını çok seviyorum. Bu güzel ilçemiz için güzel projelerim var, bu projeleri hayata geçirmek için elimden geleni yapacağım. Akyazı sevdalısıyım. Akyazı'yı sevdiğimden ve halkıma hizmet etmek için aday oldum. Şimdiye kadar bu bölge gerçek anlamda hizmet görmedi. Artık diyoruz ki Akyazı'ya Saadet Partisi'nin elinin değmesi gerekiyor. Bilenler bilir; bizde hizmet aşkı ve insan odaklı çalışmalar esastır. Bunun için yola çıktık. Halkımızın desteğiyle 1 Nisan'da değişim başlayacaktır. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 154039 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4679 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Önemli Değil
12.02.2019 15:29
Akyazida cumhur ittifakının en az yüzde 80 oyu var millet adayın kim olduğuna bakmıyor hayal görmeyin! Belirlenen adayı beğenirsin beğenmezsin o ayrı ama cumhur ittifakının belirlediği aday dışında kimse kazanamaz iki kere iki dört eder derecesinde kesin bir hakikat bu
Akyazı lı
12.02.2019 01:03
O sene bu sene başkanım.
AKYAZILI SELÇUK
11.02.2019 16:39
AKYAZI DA SİYASET ANLAYIŞI VE USLUP KONUŞMASIYLA ADAYLARIN İÇİNDE EN TEMİZİ SELMAN DEMİRTAŞ KARDEŞİMİZİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ BU SEÇİMDE İNŞ AİLECEK OYLARIMIZ ONADIR AKYAZILI HEMŞERİM BU TEMİZ KARDEŞİMİZE DESTEK OLMALARINI İSTİYORUM..
Online Ziyaretçiler