Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Büyükşehir Meclisi'nden çevreci hareket

Büyükşehir Şubat Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. 72 gündem maddesinin karara bağlandığı toplantıda Büyükşehir Belediyesi tarafından plastik poşet kullanımının azaltılmasına yönelik başlatılan uygulamaya destek olarak hazırlanan bez torbalar meclis üyelerine dağıtıldı.

15:55   |   11.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleştirildi. Mecliste 4 ilave gündem maddesi ile 72 madde görüşülerek karara bağlandı.


Büyükşehir Belediyesi tarafından plastik poşet kullanımının azaltılmasına yönelik başlatılan uygulamaya destek olarak bez torbalar meclis üyelerine dağıtıldı.


Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada ise bez torbaların kısa süre içerisinde vatandaşlara da hediye edeceği ifade edildi.


Meclis gündemi

Şubat Ayı Meclis Toplantısı'nda: 1 ve 34 maddeler oy birliği ile İmar ve Bayındırlık Komisyonu'ndan geldiği şekliyle kabul edilirken; 3 ve. 19 maddenin ile İmar ve Bayındırlık Komisyonuna iadesi oy birliğiyle kabul edildi. 35 ile 63 maddeler arasındaki 29 madde oy birliği ile İmar ve Şehircilik Komisyonu'na havale edildi. 64, 65, 66, 67 maddeler oy birliği ile kabul edildi. 68 madde oybirliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale edildi. 69 madde ise oy birliği ile Hukuk Komisyonu'na havale edildi. 70 madde oy birliği ile kabul edildi. 71 ve 72 maddeler İmar ve Şehircilik Komisyonu'na havale edildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 18831 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1077 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler