Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Aday Birinci: 'Kazanan Adapazarı olacak'

Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

16:34   |   11.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi

"Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim" diyerek seçim çalışmalarını artırarak sürdüren, Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; gündüz Cumhuriyet Mahallesi Şal Sokak'taki esnafı akşam ise bulunan esnaflarla Kurtbeyler, Hacıramazanlar, Kasımlar ve Çelebiler Mahallelerini ziyaret etti.


Beraberindeki partisinin Adapazarı İlçe teşkilatı yöneticileri ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte esnafları tek tek ziyaret ederek, istek ve sorunlarını dinleyen Saadet Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci; 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel yönetimler seçiminde göreve geldiklerinde, "Türkiye'nin teminatı olan Saadet Partisi olarak bizler, dün esnafımızın nasıl yanında isek bugünde yanında olduğumuzu göstermek adına buradayız.  Bu tür ziyaretlerin Saadet Partisinin rutin programında olduğunu ifade eden Birinci, esnafın sorunlarına ilişkin çözümlerinin hazır olduklarını ifade etti.


SAADET PARTİSİ, SADECE SAKARYA'NIN DEĞİL, TÜRKİYE'NİN GÜVENCESİDİR

31 Mart 2019 tarihindeki yerel yönetim seçimlerinin tarihi bir seçim olduğuna vurgu yapan Birinci; "Hak, hukuk, adalet, üretim, liyakat, kalkınma' diyoruz. 'Önce ahlak ve maneviyat' diyoruz. 'Şahsiyetli dış politika' diyoruz. 'Düşmanlaştırma ve ötekileştirme değil, kardeşlik ve kucaklaşma' diyoruz. Biz bugüne kadar çizgimizden, duruşumuzdan en ufak bir taviz vermedik. Yolumuzdan dönmedik .Rüzgâra, konjonktüre, makama, mevkiye göre yön değiştirmedik. Bugün istikrardan bahsedenlere seslenmek istiyorum. İstikrar görmek isteyen Saadet'e baksın. Çünkü Saadet'te yolundan dönmeyenler var. Saadet'te şartlar ne olursa olsun sözünden vazgeçmeyenler var. Saadet'te hakkı gördüğünde ona sahip çıkanlar, Hakk'a teslim olanlar var. Diklenmek değil ama dik durmak nasıl olur, görmek isteyen Saadet'te baksın. Çünkü Saadet Partisi, bütün haksızlıklara, bütün imkânsızlıklara, bütün engellere rağmen duruşundan taviz vermeyenler var. İşte Saadet Partisi, sadece Sakarya'nın değil, Türkiye'nin güvencesi, Türkiye'nin sigortası, Türkiye'nin teminatıdır" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 197520 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1876 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
şimdi onlar düşünsün
14.02.2019 10:58
O parti olmaz bu parti olmaz diye diye başımızda değiller mi zaten. Bu düzen böyle gitmez !!!
Nadirbaki
12.02.2019 01:45
Hocam olmaz bu işi zorlama boşuna be evet AKPye bilene vermeyecem ama senle olmaz be hocam
Online Ziyaretçiler