Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yüce; "Cumhur İttifakı başarının adı olacak"

MHP Karasu İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Yakalanan uyum ve işbirliği ile hem Sakarya'da hem de Türkiye'de Cumhur İttifakı başarılı olacaktır" dedi.

17:27   |   11.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı yapılan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Karasu İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ile görüşen Başkan Adayı Ekrem Yüce, yakalanan uyum ve işbirliği ile hem Sakarya'da hem de Türkiye'de Cumhur İttifakı'nı başarılı olacağını söyledi.


Cumhur İttifakı başarılı olacak

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, "Genel seçimlerde ittifakın provasını yaptık. Şimdi ise daha tecrübeli bir şekilde hareket edeceğiz. İnşallah önce devletim ve milletim, sonra partim ve ben şuuruyla bu işi başaracağız. Karasu'da Cumhur İttifakı'nda bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Hem şahsınızın hem de İshak Sarı'nın ülkesini seven ve hizmete talip olan kişiler olduğunuza inancım tam" dedi.


Birlikten kuvvet doğar

Cumhur İttifakı'nın önemine değinerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bu ittifak bizlere bir lütuftur. Geride bıraktığımız genel seçimlerde birlikte hareket ettik ve kazandık. Aksi bir durumda ülkemiz çok zor günlerle karşılaşacaktı. Biz; mevzu vatan dedik ve gerisini teferruat saydık, ittifakımızı kurduk. Birlikten kuvvet doğar ve biz işbirliği içerisinde daha müreffeh bir Türkiye'yi kurmak için çalışacağız. Mevlam yardımcımız olsun. Cumhur İttifakı'nın ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 19501 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1201 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Gizem Demir
12.02.2019 09:36
Körler sağırlar birbirini ağırlar
Online Ziyaretçiler