Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Karasu'nun tercihi AK Parti olacak"

Ak Parti Büyükşehir adayı Ekrem Yüce, Karasu İlçe Teşkilatı ile buluşmasında Karasu'nun tercihinin yine Ak Parti olacağını söyledi

17:32   |   11.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi


AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Karasu İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı ve teşkilat mensuplarının yer aldığı buluşmada Başkan Adayı Ekrem Yüce, Karasu'da rekor bir oy oranı elde ederek hizmet atağını hızla başlatacaklarını söyledi. İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, selamlama konuşması yaparak, çalışmalarına ilişkin bilgiler paylaştı.


Hizmet için çok çalışacağız

Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, "Kapı kapı dolaşacağız. Karasu'ya hizmet için çok çalışacağız. Karasu'nun bir dönem daha kaybetme lüksü yok. Tüm dava arkadaşlarımzdan Karasu için çok çalışmalarını, devletimizin ilçemizde yaptığı çalışmaları vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor. İnşallah Karasu'da seçimleri en iyi şekilde tamamlayarak, milletimize hizmetkar olacağız" dedi.


Karasu'nun tercihi AK Parti olacak


Karasu'nun Sakarya'nın gözde ilçelerinden biri olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Karasu 132 milyon TL'lik yatırımı yerel yönetimimiz tarafından almış. Daha da fazlası için hepimizin çok çalışması gerekiyor. Bugün sizlerin heyecanını görünce Karasu'da seçimin kazananı bellidir. Buraya AK Parti belediyeciliği yakışır. Kutlu davamızı Karasu'da siz buralara kadar taşıdınız. Şimdi 2 dönem ilçe başkanlığı yapan İshak Sarı adayımız. İnşallah tüm gayretimizle Karasu'da rekor oy elde edeceğiz" dedi.


Üretime Lisanslı Depoculuk


Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Karasu 70 bin ton fındık üretimine sahip. İnşallah Lisanslı Depoculuk Faaliyetlerimizi başlatacağız. Ürettiğimiz fındığı kendimiz işleyeceğiz. Karasu'ya Kadınlar Plajı kazandıracağız. Karasu savunma sanayinin merkezi oluyor. Yeni otoban geliyor. Önce tüm şehrimiz ardından ilçelerimiz için çalışacağız. Yılların birikimini şehrimiz için kullanacağım. Tek temennim en iyi hizmeti hemşerilerimizle buluşturmaktır. İnşallah hep birlikte bu güzel şehre hizmet sunmanın gururu ve onurunu yaşayacağız" dedi.


Hayallerin dava olduğu şehir


Ekrem Yüce, "Şehirler imar edilirken taştan, topraktan ziyade insan da inşa ediyoruz. Gönülleri şekillendiriyoruz. Gönül ve göz arasında bağ vardır. Gönül nasıl şekillenirse insan öyle görür. Bizde iyi şehirler inşa edip gönülleri güzelleştirme derdindeyiz. Sakaryamız hayallerin dava olduğu bir şehirdir. Sakarya; hoşgörü şehridir. Bütün kültürler bir arada yaşar. Biz insana hizmetimizi aşk ve şevk ile yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.


Hizmet yolculuğu


Gönüllerin her zaman bir olacağını ifade ederek sözlerini tamamlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kazanımlarımızın devamı için 31 Mart seçimlerinin önemini her fırsatta dile getiriyoruz. AK Partimizin hizmet yolculuğunun devam etmesini istemeyenler çeşitli oyunlarla üzerimize geliyor. Tüm bnu oyunlara en güzel cevabı inşallah sandıkta hep birlikte vereceğiz. Davamıza birlik ve beraberliğimizle sahip çıkarak gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyeceğiz. Rabbim çalışmalarımızı kolaylaştırsın" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 197867 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2206 kere okundu
YORUMLAR 10 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Esrarengiz Aday
06.03.2019 04:14
Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğludur. Geçmiş olsun sizlere, güzel bir seçim oldu
Gizem Demir
12.02.2019 09:34
Karasuyu sanki ilk kez yönetmeye talipsiniz. 15 yıldır bu şehri yönetenler zaten sizlersiniz. Ne yaptınız 15 yılda, kocaman bir hiç. Tercihimiz Kerem Hocadır, bu sefer ona şans vercez.
Kocaalili
12.02.2019 09:22
Sırf boş laf.
KILIÇASLAN
12.02.2019 09:10
KARASUNUN TECİHİ MEHMET İSPİROĞLUDUR.
pijamalışevkethoca
12.02.2019 08:19
Karasulular Martta sandığa gidip yorulmanıza gerek yok. Sizin yerinize tercihinizin ne olacağını söylemişler.
Vatandaş
12.02.2019 08:11
Atma Zİyaaaaaaaaaaa biz bu masalı çok dinledik her gelen aynı şeyi söyledi gitti yerine gelen hep sahinle geldi mersedesle gitti şehir hep aynı yerde tamirde bı taburcu olamadı Karasu dersen Karadeniz siyaseti durumundan olabilir FİNDİKTA GORUSURUK....
KARASU
11.02.2019 21:22
15 yıldır akp LAKİN BU SEFER YETER. KÖY DEN BETERİZ 15 YILDIR.AYIP AYIPTIR YA.
Esinti
11.02.2019 20:53
31 mart'ta görürsünüz tercihin ne olacağını
mehmet
11.02.2019 20:36
rekor oy mu yahu kazanabilekte rekoru şurada kalsın ne kafasındasın sen başkan
hasan demir
11.02.2019 18:24
Hep aynı salvolar yıllardır Geçmişiniz sakarya marka şehir olacak dedi sizde aynı şeyi söylüyonuz.Karasu bi 5 sene kaybetmesin diyor sarı ula siz yönetmedinizmi yıllarca . sizden sonra gelende aynı söyleyecek
Online Ziyaretçiler