Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkan Keser seçim startını böyle verdi..

Pamukova Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser seçim startını Hüseyinli, Çilekli ve Kemaliye mahallelerinden verdi. Keser üç mahallede havai fişekler ve maytaplarla karşılandı

00:53   |   12.02.2019
Haber Resmi

1 Mart yerel seçim çalışmalarına Hüseyinli, Çilekli  ve Kemaliye mahallelerinden başlayan Cevat Keser  oldukça kalabalık kitlelere seslendi.  Keser, her üç mahallede de havai fişekler ve maytaplarla karşılandı. Keser,  halkın gösterdiği yoğun ilgi ve alakadan hayli memnundu.

Pamukova Belediye Başkanı  ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser'e her üç mahalle ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, Belediye meclis üyeleri ve Ak Parti Gençlik kolları da eşlik etti.

Cevat Keser, Hüseyinli, Çilekli ve Kemaliye mahallerinde yaptığı konuşmada, mahallelere yapılan yatırım ve hizmetlerden bahsederek, daha büyük yatırım ve hizmetlerin gelebilmesi için mahalle sakinlerinden güçlü  destek istedi.

Keser'in ziyaretlerinde mahalle konaklarını hınca hınç dolduran vatandaşlar  %90 oy sözü verdiler.

Keser, " Bu propagandalara pirim vermemelisiniz.."

Konuşmasında bir adayım seçildiği takdirde AK Partiye geçeceğini söyleyerek halkı kaldırdığına değinen Keser, " AK Parti Genel Merkezinden RED yiyenlerin bu kutsal yapıyla bir daha uzaktan yakından ilgisi olamaz. Bu propagandalara prim vermemelisiniz. " dedi.

Keser, "Okyanus ötesinin ülkemizdeki iş birlikçileri tarafından kumanda edilen..!"

 Keser, 15 Temmuzda amacına ulaşamayanlar şimdi yerel seçimleri fırsat bilerek bir partide kümelendiğini  ifade ederek, " O odaklar yerel yönetimleri ele geçirme planını devreye soktular. Son derece uyanık olmalı ve bu oyunu bozmalıyız. Kirli emellerini süslü elbiseler, jöleli saçlar ile gizlemeye çalışan, dini duygularımızı istismar eden, hastayı yaşlıyı siyasi emellerine alet eden, okyanus ötesinin, ülkemizdeki işbirlikçileri tarafından kumanda edilen, amaca ulaşmak için her yolu mubah gören bu yeni yetmeye yüz vermeyin,  mübarek oylarınızı bunlarla heba etmeyin" dediMedyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 27217 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2677 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Kul
12.02.2019 22:51
Ne kadar seviyeden uzak bir açıklama. Artık insanlara çamur atmak yerine yapacaklarınızı ve yaptıklarınızı anlatsanız daha iyi olmaz mı? Gönül Belediyeciliği diyerek çıktığınız yol kalp kırmak, iftira etmek, tehdit etmek vb davranışlar ile ne kadar bağdaşıyor?
Pamukova
12.02.2019 11:05
Sayın Başkan son döneminizde neler yaptınız birbir onları vatandaşa anlatın çünkü hiçbir işlem yapmadınız !!!! Seyirtepesinide Sakarya B.Ş belediye si yaptı hani pazaryeri şehir içinde park bunlar ve bunun gibi yerleri yapacaktız nerede kaç yıldır başkansınız sonuç !!!!!!??!!!!!
Mustafa karadeniz
12.02.2019 07:29
Sen değilmiydin GENÇ PARTİDEYKEN VAY BUNLAR ŞÖYLE VAY BÖYLE memlekette adamı bitti ak parti bizi zorla başka partiye oy verdiriyon
PAMUK DEDE
12.02.2019 07:23
MEZARLIK SATAN BAŞKAN
Zafer
12.02.2019 07:20
Ayıptır günahtır böyle müsriflik olurmu, osmanlıda böyle battı yapacaktınız bir Barış Manço şarkısı, mesela domates biber patlıcan size uyar nasıl olsa manavlığa başladınız..
El insaf yahu
12.02.2019 01:42
Baskanim su muharrem cogal sokagi micirla gecistirmeyin artik mahalle camurdan cukurdan girilmez durumda micir arac gectikce kanala kayiyor attiginiz micir parasi 3 kez asfalt atardi oraya yaziktir 1yil icinde 3 kez on takim yaptirdim arabaya el insaf muhtarin hic umrunda degil zaten
Online Ziyaretçiler