Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Öğütlü: "En ağır cezayı almalarını istiyoruz"

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (SAÜEAH) bir hemşirenin darp edilmesiyle ilgili olarak İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü kınama mesajı yayımladı.

12:40   |   12.02.2019
Haber Resmi


SAÜEAH'da servis sorumlu hemşiresinin hasta yakınları tarafından darp edilmesinin ardından, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü yayımladığı mesajla olayı kınadı.


Öğütlü'nün mesajı şu şekilde: 


"Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Beyin Cerrahi ve Kalp Damar Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiremizin hasta yakınları tarafından şiddete maruz kalarak darp edildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olayları bizi derinden yaralamaktadır.  Sebebi ne olursa olsun böyle bir durumun asla  kabul edilemeyeceğini her zaman dile getiriyoruz. Yaşanan bu vahim hadiseyi de kınıyoruz. Sağlık çalışanlarımızın yaşadıkları bu tip olaylarda her zaman İl Sağlık Müdürlüğü olarak yanlarındayız. Görevi başında şiddete maruz kalan personelimize geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, saldırıyı gerçekleştiren şahısların en ağır cezayı almaları için yargıya taşınan olayın sonuna kadar takipçisi olacağız."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 26340 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2840 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
SAĞLIKÇI
13.02.2019 08:28
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İLK ÖNCE KENDİ BÜNYESİNDEKİ MOBİNKİ ÖNLESİN AYIRIMCI KAYIRICI VE EZİCİ YÖNETİME SON VERMELİ DAİRE BAŞKANI VE ONUN KANKASI (GERÇİ DÖNEME GÖRE KANKİLİK DEĞİŞTİRİRKENDİLERİ) YAPTIKLARI BECERİKSİZ UYGULAMALARLA MÜDÜRLÜĞÜ BÖLDÜLER BAŞ BÖYLE OLURSA GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN
sarı şahin
12.02.2019 22:52
geçmiş olsun hemşire arkadaşım.inşallah bir daha böyle şeylerle karşılaşmaz hiç bir sağlık çalışanı. sana gelince aziz öğütlü efendi... sen daha kendin sahip çıkmıyorsun personeline sonra çıkmışsın konuşuyorsun. ama bunada bravo gelişme var demek ki nezdinde hekim olmayanlarında bir adı varmış. yada maksat medyaya haber olmak buda bir gelişme sen sahip çıkmazsan kimse sahip çıkmaz unutma....
şiddet
12.02.2019 14:06
dışardan siddete hayır içerden mobinge devam
Online Ziyaretçiler