Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İl Başkanı Tever'e ziyaretler devam ediyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Sakarya İl Başkanlığına atanan Yunus Tever'e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

17:02   |   12.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi


TÜMSİAD Sakarya Şubesi, Erenler Ziraat Odası, Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği, Sabah Gazetesi Marmara Bölge Sorumlusu, Sakarya'da farklı alanlarda faaliyet gösteren kimi özel okulların temsileri ve çok sayıda vatandaş hayırlı olsun ziyaretine gelerek İl Başkanı Yunus Tever'e yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.


TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, "Yunus Tever kardeşimiz ilimizde dostluğu, çalışkanlığı ve vizyonuyla her zaman örnek bir şahsiyet olmuştur. Kendisi de bizim gibi işadamı ve sanayici geçmişi olan birisi doğal olarak bizleri çok iyi tanıyor. Sakarya'mızın geleceği için genç başkanımız ve ekibi başarılı olacağına yürekten inanıyoruz. Her zaman kendisini destekliyor ve yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum " dedi.


Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, "Geçen günlerde olağan kongremiz ile yenden göreve seçildik. İl Başkanımızda kongremize katılarak bizimle birlikte oldu ve çok memnun olduk. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Ekrem Yüce tarımın içinden gelen birisi, Sakarya'mızı tarımda hak ettiği bir konuma getireceğinden hiçbir şüphemiz yok. Meşakkatli geçen çalışmalarında İl Başkanımıza kolaylıklar temenni ediyor, yeni görevinin bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tever, "AK Parti olarak 31 Mart Mahalli İdareler seçimler startını parti olarak vermiştik. Seçim koordinasyon merkezimiz günlük rutin çalışmalarını her gün bir araya gelerek gerçekleştiriyor. Yoğun bir tempo ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. AK Parti'miz kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu çalışmalar ve reformlar hemşerilerimizin sadakatini ve güvenini kazanmış bir siyasi harekettir. Allah'a hamdolsun Sakarya'mızda sivil toplum kuruluşlarımızla karşılıklı etkileşim halinde ilerleyen bir yapıya sahibiz. STK'larımızın görüşlerini çok önemsiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarıyla yürüttüğümüz etkin koordinasyonumuz gerek yerelde, gerek ülkemiz genelinde, gerek ise gönül coğrafyamızda çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu anlayışın ve işleyişin yeni dönemde de devam edeceğinden en ufak bir şüphem yok. Bizlerin en büyük zenginliği farklılıklarımızdır. Bu farklılara da AK Parti olarak sahip çıkmak asli sorumluluğumuzdur. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde güzel işlere imza atacağız. Ziyaretimize gelen iyi dilek ve önerilerde bulunan tüm misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 245836 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1040 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler