Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Erenler Adayı Duman: 'Belediyenin kapısını kaldıracağız'

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan adayı Şemsettin Duman, göreve gelir gelmez ilk yapacaklarını işinin makam odasının kapısını kaldırmak olacağını söyledi.

17:37   |   12.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan adayı Şemsettin Duman, seçim ziyaretlerine Şeyhköy ve Büyükesence Mahalleleri'nde devam etti. Duman'ın programına İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan da katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Duman, senelerdir ihmale uğrayan Erenler'in ciddi sıkıntıları olduğunu ifade ederek, çok yakında açıklayacakları projelerin Erenlerlilerin umudu olacağını söyledi.


Kapıyı kaldıracağız

Erenler'in ulaşım, sağlık, eğitim artık kronikleşen problemleri olduğunu vurgulayan Duman, "Bunların temelinde ise çok daha önemli bir sorun var. O da Erenlerlilerin Belediye'ye ulaşamamaları. Öyle bir çelikten duvar örmüşler ki, vatandaş problemlerini anlatamıyor, çözüm bulamıyor. İlk olarak bu problemi ortadan kaldıracağız. Seçilir seçilmez ilk yapacağımız iş Belediye Başkanlığı makam odasının kapısını kaldıracağız. Vatandaşlarımız istedikleri zaman bizlere ulaşarak sorunlarını ilk ağızdan bizlere iletebilecek." diye konuştu.


Erenler'i Erenlerliler yönetecek

Senelerdir kullandıkları ifadeyi bugün daha güçlü bir sesle dile getirdiklerini de ifade eden Duman, "Bizler diyoruz ki Erenler'i Erenlerliler yönetecek. Belediye'yi hep birlikte el ele vererek yöneteceğiz. 'Ben yaptım oldu' devrini tarihe gömeceğiz. Seçimden sonra da kapı kapı dolaşıp vatandaşımızın sorunlarını yerinde dinleyip göreceğiz." Dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 235033 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2850 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Rıdvan Meral
13.02.2019 10:24
Sayın duman ben erenler de ezilen hizmet görmeyen Karadeniz ağırlıklı köylerinden birinde oturuyorum yıllardır akp ye oy veriyoruz ilçe başkanımız bile olmuştu ama köyüme yeterli hizmeti hiç göremedik projelerinizde bizede yönelik bir şeyler uretin bizim yöreden bir iki encümen alın bizim oyları emanet verelim beş yıllık ama biz ak parti li ve reyis hayraniyiz hizmetinizi görelim daha sonra tam karar veririz selam ve dua ile
mömömö
13.02.2019 09:01
isteyen istediği partiye oy versin karışmam ama tekrar akp alırsa vay erenlerin haline.
Gizli
13.02.2019 05:55
Sayın şemsettin dumanı takip ediyorum çok iyi projelerle geliyor.erenler ıyi olacak sakarya ıyi olacak
Tilki Andre
12.02.2019 23:53
Daha önce ülkenin gidişatı kötü diye kulak çekmek için iyi partiye oy atacaktım dün akşam Şemsettin duman ve ümit dikbayir i dinleyince karar verdim şimdi gönül rahatlığıyla oy atacağım proje ye gelince geçen dönem Cavit başkan 50. Yılda 50 proje sözü aklıma geldi şimdi BİR DAHA DÜŞÜNDÜM EVET İYİ PARTİ
Erenlerli
12.02.2019 21:58
Hocam Erenlerde bu sefer inşallah 1999 da az farkla kaçmıştı. Bu sefer olacak inşallah
Erenlerli
12.02.2019 21:58
Hocam Erenlerde bu sefer inşallah 1999 da az farkla kaçmıştı. Bu sefer olacak inşallah
kertenkele
12.02.2019 21:40
Sen o kapıyı kaldır,daha ilk gece hırsız ziyaret eder..İçerideki hırsızları düşür iken şimdi bir de dışarıdan gelen hırsızları düşüneceğiz..yıl 2019..40 yıl öncesinin kelamını ediyor..proje vs yok..Sadece kapı'ya takmış..Bırak kapı yerinde kalsın...Kapıyı da bırak,kolpayı da..Gel de bu kafa'ya oy ver..İşim olmaz...Hiçbir aday'a oy yok..!!!
Ramsey Şuara
12.02.2019 18:10
Her adayın aynı lafı kapıları kaldıracağız. Yav arkadaş kapıları kaldırmak değil mesele. iş çözmen iş. ben başkanı görmesem de olur. derdimi başkana anlatsam ne anlatmasam ne. derdimi çözecek müdüre ya da çalışana ulaşayım benim derdim zaten çözülür. varsın başkan da odasında otursun çokta önemli değil. ikinci bir konu ise proje açıklayın artık. hiç bir parti proje açıklamadı. ya kimse seçime çalışmıyor nasılsa ak parti erenler'de alır mantığıyla o tarafta bir çalışma yok. muhalefette zaten kaybederiz erenlerde diye çalışmıyor. çok enteresan biz de seçmen olarak oy atmaya gitmeyelim o zaman. herkes otursun mutlu mesut... az ciddiye alın şu seçim işlerini...
Online Ziyaretçiler