Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sofu evlere konuk oluyor

Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Kazımiye Mahallesine konuk oldu.

17:44   |   12.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi


Mahalleli ile istişarelerde bulunan Ali Kemal Sofu uzun yıllardır siyasetin içerisinde yer aldığını belirterek tecrübelerini paylaştı. ''Sayın Cumhurbaşkanımızın hangi şartlarda başa geldiği ve bugün ülkemizi getirdiği nokta ortada. Ülkemize sağlamış olduğu katkı ve hizmetler ortada. AK Parti belediyeciliği ortada. Hendek'in gelişimine hepimiz şahidiz değil mi? Geçmişimiz en büyük referansımız, bilgi ve tecrübemiz en büyük sermayemizdir. Şimdi daha güçlü Türkiye için daha güçlü Hendek sloganı ile sermayemizin tamamını ortaya koyma vaktidir.'' ifadelerini kullandı.


İhtiyaçları biliyoruz
Kazımiye mahallesinin en büyük ihtiyaçlarından birinin doğalgaz olduğunun bilincinde olduğunu söyleyen Sofu''İnşallah Kazımiye mahallemizi doğalgaz ile buluşturmak için elimizden geleni yapacağız. Gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz, müsterih olun.''dedi 


Çok güçlü ve dinamik bir kadroya sahip olduğunun da altını çizen Sofu ''Hendek'in imkan ve fırsatlarından tüm hemşerilerimiz faydalanacak, AK Parti belediyeciliği somut hizmet belediyeciliğidir.'' ifadelerini kullandı.


Yaparsa AK Parti Yapar
Hanımlara hitap eden Sofu''Alemlerin sevgilisi ne diyor 'Söz vermek borçlanmak demektir.'diyor. Biz bu borcun bilincindeyiz, farkındayız. Bu borcu da inşallah sizlerin istek ve doğrultusunda sizlere hizmet ederek ödeyeceğiz. Çünkü Yaparsa AK Parti Yapar, yaparsak yine biz yaparız. Lafü güzah peşinde değiliz, bizim sözümüz senettir.'' dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 248927 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1357 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler