Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Saadet Büyükşehir Adayı Bay Akyazı'daydı

Saadet Partisi Büyükşehir Başkan Adayı Fahrettin Bay Akyazı'da biz dizi ziyaretlerde bulundu.

22:44   |   12.02.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

MEDYABAR.COM-: Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay beraberinde Akyazı Belediye Başkan Adayı Selman Demirtaş ve partililerle ilçede sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek destek istediler.


Demirören Haber Ajansı Akyazı muhabiri, TV 264 ve Medyabar.com Akyazı temsilcisi,akyazi.net Genel Yayın Yönetmeni Alaattin Onur'un Ada Caddesi Birincioğlu pasajındaki bürosunu ziyaret ederek Sakarya ve Akyazı için hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdiler.


Alaattin Onur

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 203768 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1568 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
selçuk gün
13.02.2019 14:47
hep mhpye oy verdim bu güne kadar şaşmadım. çok şükür ülkücüyüm. ama verecek yerim yok oyumu tek çare saadet türkeşin yakın dostu. kazanamasa da önemli değil. ailecek derstekleyecemiz çaremiz yok.
Onur Şener
13.02.2019 14:08
SP de çok güzel temiz hizmet ehli kardeşlerimiz var. Belediyede desteklenebilir.Ama SP üst yönetimi çizgisinden saptı. İyi niyet mi desek fanatizm mi tabanda hala aymayanlar var..Rahmetli hocamız bunların durduğu safta durmaz. Gönüllerinde bu kadar kibri ve kini beslemezdi. SP BİTTİ YENİDEN REFAH UMUT OLARAK GELİYOR İNŞALLAH. AKP SP nin de yapmak isteyeceği güzel hizmetlerde yaptı. ama makam mevki kirletti. Sözde dindar amelde sıfırlar çoğaldı. Ahlak ve Maneviyat dip yaptı. Atadıklarını denetlemediler. Din adamına değer verdiler ama din adamı bunu bilmedi. Hizmet aşkı makam ve çıkara dönüştü. Dindarların yönetime gelmesi mutlaka faydalıdır ama Adil düzen geldi demek değildir.
kertenkele
13.02.2019 02:07
Saadet Partisi'nin,Saadettin Bay seçimi büyükşehir için isabetli bir karar olmuş..Güleryüzlü,şeffaf,beyefendi,iletişimi güçlü,güven veren bir kişilik..Kendisine başarılar diliyorum..İnşallah muaffak olur,bizler de kendisini büyükşehir belediye başkanı olarak görürüz..
Online Ziyaretçiler