Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendek'te o iddialar sonrası son dakika gelişmesi

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, önceki gün aldığı bir karar ile 15 gün izne ayrıldı. Yapılan açıklamada Püsküllü'nün yerine, Belediye Meclis Üyesi Sevda Salihoğlu'nun vekalet edeceği ifade edildi. Peki ama Püsküllü seçim öncesinde neden izne ayrıldı?

20:00   |   14.02.2019
Haber Resmi

Bir süredir parti içerisinde ciddi bir rahatsızlığa yol açan İrfan Püsküllü, 2015'te Ali İnci'nin milletvekili aday adaylığı için istifa etmesinin ardından meclis tarafındna göreve seçilmişti. 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterilmeyen Püsküllü, aday olarak açıklanan Ali Kemal Sofu'ya ise açıkça cephe almış yan yana bile gelmemişti.

Hatta siyasi kulislerde Hendek'te AK Parti'nin en büyük rakibinin parti içerisindeki bu ayrılıkçı hareket olduğu ifade ediliyordu.

Geçtiğimiz hafta AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu ile bir etkinliğe katılmış ve burada Ali İnci ile poz vermişlerdi. Bu poz "İnci'den Sofu'ya destek" olarak okunurken, Püsküllü'nün bu karede yer almaması dikkat çekmişti.

Yaşananların ardından gelen baskılarla daha fazla karşı karşıya kalmak istemeyen Püsküllü'nün bu nedenden dolayı izne çıktığı iddia edildi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 49643 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 8004 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sakinadam
15.02.2019 11:22
İrfan başkan belediye başkanı olmadan önce de varlıklı biriydi tanısanız ne kadar hassas olduğunu anlardınız başkanlık için en iyi seçimdi ama olmadı hayırlısı olsun hakkında
Umut
15.02.2019 10:50
Adama ne sallamışsınız be şuanda İrfan başkan yazdıklarınızı okuyup gülüyordur. Adamı tanısanız koltukla malla mülkle işi olmadığını bilirdiniz. Tanımadığınız bilmediğiniz insanlar hakkında bu kadar ağır konuşup ön yargılı olmak çok yanlış. Hakka girmek bu kadar kolay olmamalı İrfan başkan zor bir zamanda ağır bir yükün altına girerek görevden kaçmamıştır görevini başarılı veya başarısız bir şekilde devam ettirmiş ve devir edecektir. Yeni dönem başkanlık için talebi olmayan biri için koltuk sevdalısı demek çok yanlış. Ayrıca kira getirisini hesaplayan arkadaşlar birlikte mi kazandınız adamın parasının hesabını yapıyorsunuz. Arkadaşına çay ısmarlarken eli titreyenler adamın servetine dil uzatıyor.
SEÇMEN
15.02.2019 09:41
Bunlar rant kavgası yapmaya devam etsinler bu sefer Turgut babalioglu ile hendek yola devam edecektir bunların son kullanma tarihleri gelmiş geçmiştir demedi demeyin ...
Kertenkelle
15.02.2019 08:22
Püsküllü başkan baştan sona haklıdır. Rant sistemine çomak sokmuş düzeni bozmuştur. Hendek her ne kadar Babaoğlu nu seviyorsa da hak eden PÜSKÜLLÜ başkandı.
Selami Gür
15.02.2019 00:14
İrfan başkan 5 yaşında çocuk gibi davranıyor. Benim oyumla kazanılan bir seçimde bedavadan oturuduğu koltuğa ve seçmene ihanet etti. Şu yaptıklarıyla ne olduğunu, nasıl biri olduğunuda herkes gördü. Ali kemal rahatça alacak seçimi ve irfan daha çok kuduracak göreceksiniz tarih bunları tek tek yazacak
Mahoni
14.02.2019 23:40
DOKUNMAZ PÜSKÜLLÜYE. AKP SAYESİNDE MAL MÜLK GIRLA. AYLIK KİRA GELİRİ 200 MİLYAR ÜSTÜ. SERDİVAN AVM KARŞISI BİNALAR YETER ONA. ALLAH VATANDAŞA YARDIMCI OLSUN.
salih doğru
14.02.2019 21:40
Piyangodan koltuğa gelip, kırgınları oynamak ayrı bir ironi olsa gerek. Altı üstü bir koltuk ya, nerede dava? Belediye başkanları, milletin reise olan sevdasına karşılık verilen oylarla elde ettikleri koltukların bilincinde olarak çalışsalar keşke. Son olarak, Türkiye?deki tüm belediyeler şeffaflaşmalı.
Online Ziyaretçiler