Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 23 Şubat Cumartesi. İlimiz genelinde yayımlanan yerel gazeteler bu manşetlerle çıktı

09:16   |   23.02.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya

SEÇİMİN YILDIZI ADA EKSPRESİ!

Yerel seçime artık 36 gün kaldı. Birkaç gün öncesine kadar ziyaretlerde yetinen adayklar projelerini açıklamaya başladı. En rağbet gören vaat ise Adapazar Ekspresi'nin merkeze gelmesi.


Yeni Sakarya

VALİ NAYİR'DEN SEKTÖRE MORAL
Vali Ahmet Nayir, Müteaahitler Birliği'ne iadei ziyarette bulunduç Vali Nayir "İehir ve ülke ekonomisinin lokomotif sektör temsilcilerinin her zaman yanındayız" dedi


Sakaryahalk

SAKARYA HALKINA GERÇEĞİ SÖYLEYİN

Dünkü gazetemizde sorduk ama cevap alamadık. Bugün bir kez daha lafı çok uzatmadan soralım. Zamanında Sağlık Bakanı Recep Akdağ "250 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi' sözünü 2009 yılında verdi. Akdağ, sözünü tuttu ama kapasitesini göremeden görevinden gitti.


Yenigün

TANZİM DEĞİL ÜRETİM LAZIM

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, tanzim satışı ile sebze ve meyvedeki pahalılığın önüne geçilemeyeceğini belirterek, "Ürün fiyatlarından şikayet ediliyorsa tanzim satış değil üreticiye destek lazım. Çiftçi üretmezse ülke aç kalır" dedi


Adapazarı Akşam Haberleri

ARTIK YETER!

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Başhekim Yardımcısı İsmail Adadıoğlu, polinikte görev yaparken hasta yakını tarafından darp edildi. Son dönemlerde şehrimizde artan sağlıkçıya şiddet vakaları 'bize neler oluyor' yorumlarına neden oldu.


Adapostası

KRİZ FENA VURUYOR

Sakarya'da ekonomik krizin etkisi nedeniyle peş peşe gelen konkortado haberlerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü bir müteaahitlik firması konkordato ilen ederken, krizin vurduğu firma sayısı 20 oldu. 


Medyabar.com Editörlerince Derlenmiştir

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 49553 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2092 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler